Strefa Beaver

Pełna wersja: Operacja Stalingrad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A, tak liczyłem na spotkanie z Wami. Sad
A co to, twardzielom bobrowym ząbki powypadały, futerko wyliniało, że na "Obronę Stalingradu " się nie stawili.   Sad  Pogoda  w Moszczenicy dopisała, nawet słoneczko wyjrzało.  Smile A, może lufy zardzewiały? Sad Rada jest jedna, więcej strzelać, a śrut napierkować. Big Grin

 Nie wierzę, że te pare kropelek porannego deszczyka mogło Was zatrzymać w betach, a może rano peniuar małżonce się rozchylił?  https://www.google.pl/search?q=peniuar+c...DNEQsAQIGg No niewiem, co Wam mogło zaszkodzić, że Was w Moszczenicy zabrakło.


Ekstra edykacja dla Was  Big Grin https://www.youtube.com/watch?v=y5WHlDpfMO8   To ja emeryt, Wam dedykuję. WinkPieszczochy  Big Grin

Safari, Ty się w obowiązkach motywatora obcyndalasz. Angry Big Grin
Zdzisłąwie, jeszcze nadrobimy co nieco Smile
Zdzisławie powiem Ci tylko jedno mietki nie jestem ale ........... kamienie co to je niby mam rozpierdieliły mi  całe plany na ten tydzień .
Jedyna dobra wiadomość to tak ( oczywiście zalecił to lekarz ) pij piwo i siedź w wannie a zła to ......... . że nie lubię piwa a i  z wanną mam pewien kłopot .
Krzychu, to Ty jesteś usprawiedliwiony. Znam ten ból, sama byłam matką. Trzy razy zaszłem (zachodzą kobiety) i raz urodziłem (szczawiana). Kto tego nie doświadczył, ten nie wie jak, to jest jak się chodzi po ścianach. Krzychu, spróbuj ogrzewać podbrzusze i okolice nerek poduszką elektryczną (ciepło działa rozkurczowo i ból mija albo przynajmniej znacznie słabnie) zmiast siedzieć w wannie z gorącą woda i tracić siły (po tak długiej kąpieli nie miałem sił, ledwo trzymałem się na nogach).
Kolkę miałem w czsach kiedy na osiedlu były kłopoty z dostawą wody, a ponadto, to irytujące osłabienie zmusiło mnie do uruchomienia szarych komórek i wtedy właśnie wpadłem na pomysł z poduszką elektryczną. Po takim nagrzewaniu zszedł mi kamień. Piwo smaczniejsze niż fitolizyna. Wink
Stron: 1 2 3