Strefa Beaver

Pełna wersja: II zawody Pucharu DGST LOK Beaver - 28.02.2016r. Duszniki-Zdrój
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: logo.png]


Zapraszamy na drugie zawody pucharu DGST LOK Beaver.


Odbędą się one 28.02.2016r. w Margaricie w Dusznikach-Zdroju
N 50°22'44", E 16°22'35"       DOJAZD


Harmonogram zawodów:

8:30 otwarcie Zero Range
9:00 Otwarcie biura zawodów.
9:45 Odprawa zawodników
10:00 Start zawodów
14:00 Przewidywane zakończenie zawodów oraz wręczenie dyplomów


Zawody będą zorganizowane według regulaminu klick.
Opłata za udział w zawodach wynosi 20 zł od uczestnika, piknikowcy mają darmowy wstęp.
Zgłoszenia proszę dokonywać w formularzu poniżej, oczywiście w ostateczności na miejscu też można się zapisać.



Zgłoszenia uczestników zawierające nocleg lub opcje żywieniowe przyjmowane będą do 22.02.2016r.
Zgłoszenia będą ważne o ile opłata za w/w opcje wpłynie na konto nie później niż 23.02.2016r.
W ośrodku jest restauracja, każdy może we własnym zakresie wykupić sobie posiłek.

Dane do wpłat:
Numer konta: Dariusz Szymanowski 88 1090 2112 0000 0001 2601 3395
W tytule przelewu należy dopisać "darowizna na rzecz organizacji zawodów" oraz za co jest uiszczana opłata np:
Damian Orzoł - wpisowe + Nocleg + obiad = 95zł
Witam, widzę że górzyste tereny
W wolnej chwili można poszusować na nartach
Pozdrawiam ss
Część Krzysiek dawno Cię nie było. Zapraszamy

Ostatni weekend strzelalismy w jeziorkach mogłeś nas odwiedzić to prawie Twoje podwórko.
(02-10-2016, 04:08)krzysztof ss napisał(a): [ -> ]Witam, widzę że górzyste tereny
W wolnej chwili można poszusować na nartach
Pozdrawiam ss

Masz rację, ale śniegu nikt nie zagwarantuje Wink
A tak blisko organizowałeś Tomku , byliście w Jeziorkach Smile
27-28 Będę po drugiej stronie w "Czarnej" na nartach, ale tak jak Jarek pisze "śniegu nikt nie zagwarantuje"
Z Czarnej masz Krzysztofie naprawdę blisko, możesz podjechać na te 30 figurek ... Tongue A przy okazji Zieleniec zaliczyć Big Grin
Dokładnie.,. zobaczymy jak się ułoży.Obawiam się że mogę nie załadować wszystkiego
Wiesz... ja jakiś czas temu męczyłem Twoje MK4. 28 możesz pomęczyć mojego steyera. Także poprostu przyjedź, sprzęt się znajdzie Smile
Jeszcze dwa tygodnie Wink
Panowie...
Ze wszystkich sił postaram się was odwiedzić w Dusznikach. Ale bez powietrza to mój sztajerek nie da rady chuchać.
W związku z moją straszne długą przerwą HFT-ową, legalizacja butli skończyła mi się jakieś 1,5 roku temu :-)
Poratuje kto powietrzem ?

Obiecuje, że postaram się nie dać wam żadnych szans na torze (haha, powiedział to gość który strzelał ostatnio z wiatrówki w lutym czy marcu Big Grin )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7