Strefa Beaver

Pełna wersja: Trening
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj trochę się u Bartka pobawiliśmy:

https://www.dropbox.com/sh/l6qzknz00my1t...Dc94a?dl=0

Jestem wręcz w szoku jak to przemyślałem: dwa miasta (Szczytna i Duszniki) mające w sumie mniej niż 15000 mieszkańców. A nasze dzisiejsze spotkanie było 5 osobowe, 5-PCPów. W takim tempie to z Kotliny Kłodzkiej niedługo będziemy autobusem na zawody jeździć Big Grin a lista startowa HFT będzie w połowie zapełniona przez nas Big Grin 

Klimat EXTRA, było parę figurek, spinnerków, celi reaktywnych itp. Prawie zamarzliśmy, ale było zajebiście. 

Niech ta zima się skończy w końcu !
A skąd Wy tyle śniegu macie ?
Wiedziałem, że czegoś będę żałował. Właśnie dziś wróciłem z okolic Orlika (Kudowa-Zdrój).  Confused Tak sobie jechałem i..."o tu, skręca się na zawody", "a tędy się jedzie do Jarka". Rolleyes
P.S. Ze śniegiem w okolicach jest tak. Jest w Zieleńcu i Karłowie. Resztki w Szczytnej i Dusznikach-Zdrój (-Zdroju).
Pozazdrościć... Rolleyes
No. Je też zazdraszczam Orlikowi i całej "Lotnej Brygadzie". Cool
Cóż .......... trenujcie , trenujcie forma przyjdzie za wcześnie i puchar piwny mój . Cool
Druga opcja wilgoć zamieni wasze karabinki w kupę rdzy i sezon mój  Cool
Ps. Na nizinach słonce  przebiśniegi , krokusy a pszczoły wystawiają czułki z uli .
To nie są czułki tylko...odwłoki! Za każde Twoje pudło! Big Grin
Mam inne  hasło........ zima wasza wiosna nasza czyli moja . Rolleyes
A, żeby Cię...ten "czułek" w czułe miejsce...na wiosnę. Mistrzostwa i tak są w lecie Wink
(03-13-2016, 10:53)Safari napisał(a): [ -> ]Mistrzostwa i tak są w lecie Wink

A do lata to kolega YAMRT ze dwa razy lunety zmieni i będzie pracował nad ustawieniem zera Smile
Stron: 1 2