Strefa Beaver

Pełna wersja: Witam wszystkich.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich koneserów tego sportu.Jestem tu nowy i zielony jak trawa na wiosnę ale myślę że pomożecie mi dojrzeć.Liczę na wsparcie i zrozumienie mojej nie wiedzy.Jestem na etapie co kupić za nieduże pieniądze.Pozdrawiam.

Dziękuję.Postaram się nie być kulą u nogi.
Cześć, to bardziej hobby niż sport. Na pomoc oczywiście zawsze możesz liczyć.
Witaj .
Damy radę a sprzęt to jaki w planach jest ........... rozumiem jedyny i słuszny  czyli PCP . Big Grin
Witamy serdecznie!
A ja twierdzę, że fun to tylko z napędem z pokręconego drutu Smile
Jacek, 03-05 2016 zawody w miejscowości Mikstat ( informacja na stronie w zakładce Zawody) przyjedź, będziesz miał okazję zobaczyć z "czym to się je" Smile
(04-10-2016, 07:57)zantara napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich koneserów tego sportu.Jestem tu nowy i zielony jak trawa na wiosnę ale myślę że pomożecie mi dojrzeć.Liczę na wsparcie i zrozumienie mojej nie wiedzy.Jestem na etapie co kupić za nieduże pieniądze.Pozdrawiam.

Dziękuję.Postaram się nie być kulą u nogi.

Jeśli piszesz poważnie, nie kupuj nic (piszę poważnie). Za klasykiem: "...zobaczenie, pomacanie, rozmowa jest jak tysiąc postów." Po prostu wpadnij na jakieś spotkanie ludków zorganizowanych (jak "My"). Najtańsza forma zagarnięcia wiedzy i doświadczenia. Po prostu przyjedź (przyjdź)! Smile Jeśli wybierzesz zawody z noclegiem i będziesz miał trochę "szczęścia", będziesz spał ze mną (w pokoju)!!! Tongue
P.S. Że co? Że czarny "pijar" wyszedł?  Confused
Cześć.Poczytałem popatrzyłem i jest szansa że przyjadę nie na nocleg ale jeden dzień. Wezmę małżonkę może się wkręci.Niestety jest jeden warunek muszę załatwić wolne  Big Grin
(04-10-2016, 09:54)Safari napisał(a): [ -> ]Jeśli piszesz poważnie, nie kupuj nic (piszę poważnie). Za klasykiem: "...zobaczenie, pomacanie, rozmowa jest jak tysiąc postów." Po prostu wpadnij na jakieś spotkanie ludków zorganizowanych (jak "My"). Najtańsza forma zagarnięcia wiedzy i doświadczenia.

Witaj Wink

Tym razem się zgadzam z Marcinem. Niemal każdy z nas popełni błąd przy pierwszym zakupie. Dopiero jak się pojechało na takie spotkanie kolegów po lufie, to człek zobaczył jak wygląda "prawdziwa" wiatrówka...
Kolega Zantara ma taki sam problem jak ja z wolnym dniem. Pracujemy w jednej firmie hehehe.
A ja nic ale to nic koledze macać nie dam !!!
A jak to kolega kolegi Sindbada to niech Sindbad da koledze pomacać . Cool
Stron: 1 2