Strefa Beaver

Pełna wersja: VI zawody Pucharu DGST LOK Beaver - 13.11.2016r. Mikstat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Darek, ja również żartuję z tymi Jeziorkami Smile
Wiem  Big Grin Pamiętam, że ktoś Ci zjadł ten rosołek. Ale spoko, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że dla ustawiaczy toru w Mikstacie będzie gorąca ........ pomidorowa z makaronem "własnej roboty"  Angel
Dzię ku je my Smile
(Jak zawsze)
Sławek ten rosołek był do bani jadłem a nie miałem zjeść i to był chyba Twój , podziękuj uratowałem Twoje kubki smakowe ale pyzy i wołowina , ciemny prawdziwy sos w pełni musiały zrekompensować stratę zupki .
Co do pomidorowej to nie lubię .
Nie wrzucajcie całego makaronu do zupy. Wezmę parówkę i ketchup, zrobię Krzyśkowi spaghetti. Tongue
(11-09-2016, 09:24)Safari napisał(a): [ -> ]Nie wrzucajcie całego makaronu do zupy. Wezmę parówkę i ketchup, zrobię Krzyśkowi spaghetti. Tongue
...........
niby taka surowa mało wykwintna męska kuchnia jak już to chociaż parówki nich będą cielęce albo z szynki a nie z biedronki . Confused
My nie dotrzemy. Mamy zaległe sprawy do odrobienia w weekend. Nie mniej jednak trzymam kciuki za za gościa z białego busa ;-) PP to najważniejsza konkurencja, więc proszę o SMSka z wynikami zaraz po zakończeniu ;-)
Zrobi się Smile
(11-11-2016, 04:57)AJU napisał(a): [ -> ]Zrobi się Smile

Wydaje mi się, że wynik jest przesądzony. "Gość" jest po treningu ;-)

[Obrazek: 20161111_151357.jpg]

Gratulacje Exclamation  Smile
Ostatnio na zawodach  u nas szedłem z Marcinem w grupie. Przy drugiej 1 tekst:" no i po wyniku" ;-)


Coś tam dowieźć ? Bo za pół godziny startuję do Was. Jakieś zamówienia do sklepu?
Stron: 1 2 3 4 5