Strefa Beaver

Pełna wersja: TX200 / 41m - wyniki na papierze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłem podzielić się z Wami dzisiejszymi wynikami z treningu...
- karabinek TX200 / 16J
- ustawienia optyki na HFT: x10 / AO 21m
- Exact 4.51mm
- dystans 41m
- pozycja leżąca przy paliku (dowolna HFT)
- teren płaski, kulochwyt 1m nad ziemią
- wiatr - bardzo lekki z lewej (podczas strzelania nie brałem poprawki na wiatr)

1-sza seria - dolna, 7 strzałów w tym 2 odskoki w dół (cieszę się że przynajmniej w osi)
2-ga seria - górna, 5 strzałów (zawsze strzelam 5x do jednego celu - łatwiej ocenić przestrzeliny)

[Obrazek: 41m_03_11_2016.jpg]

Musiałem mieć dziś dobry dzień, bo zając z KZ 25 (z zamontowanym zestawem samowstajki Smile ) na 41m kładł się za każdym razem. Ostrzelałem go z 15x.
Ciekaw jestem co będzie jutro...
Widzisz, ja swojego szefa zaraziłem strzelaniem i nawet jak roboty kupa, mówi : choć postrzelamy, robota nie zająć Smile
Piotrze, musisz swojego zarazić HFT i będzie git Smile
Jak widać Sławku jesteś stabilny. Strzelanie treningowe na znanym dystansie już opanowałeś. Teraz czas na strzelanie "w ciemno", wiaterek i kąty... Smile
P.S. A skąd Ci się wziął 4.51 (jakaś zawieruszona paczka, czy świadomy wybór)?
1. Ostatnio strzelam tylko na wietrze Smile - mam taką otwartą polanę między polami...
Dziś - tylko test zera Smile
Poprawki 1.5 - 2 dot to norma Smile
2. Od zawsze strzelami Exactem 4.51...
Sławek a powiedz mi Ty to w pracy w garniturze w kamuflażu moro siedzisz ?
Po co mam się kamuflować?
Poza tym, chłopaki... założyłem temat o wynikach na tarczy...
Dajcie kilka swoich fotek, ale w odpowiednim dziale Smile
Slawek żarty żartami ale takie wyniki że sprężyny udają się najlepszym .Jestem pod wielkim wrażeniem.
Ktoś kiedyś napisał, że serie po 5x to może być fart. Dlatego miarodajniejsze maja być 10x. Shy
Sławku, nie wiem czy jeszcze, ale na niektórych forach strzelało się takie "e-zawody". Trzeba było "wklejać-wysyłać" tarczkę ze strzałami oddanymi wg określonych reguł mniej więcej raz w miesiącu.
Taką dziś strzeliłem http://www.fotosik.pl/zdjecie/fe31a8710cef7679
40 m strzelany bez palika ot tak .............. wiadomo jaszczur .
1- cztery razy po wkręceniu katusza 
2- przed czyszczeniem lufy 
3- po czyszczeniu 
4- nagła myśl a może expres i pięć razy z expresa AA
5- nowa paczka śrutu nie kubajzowa
Karabin wiadomo , śrut premium  luneta Vortex 2-8 X32 
Tak na szybko bo ciemno się robiło .
Wniosek - czysta lufa to podstawa Smile
P.S. Skupienie #1 - to dlatego przed strzelaniem walicie na pusto kilka razy?
P.S.2 Proszę moda o zadziałanie i przeniesienie wątku Krzycha do właściwej kategorii Smile
//--------------
Jeszcze jedno - jak widać różne śruty - podobne skupienia... Express jakieś 0.5 dot poprawki mniej...
Po Twoich wynikach - trochę zazdroszczę Wam tego jaszczura, choćby tak dla testu Smile