Strefa Beaver

Pełna wersja: Terminarz i Wyniki Ligi Zimowej WSST Strzelec 2016 - Zawody zimowe w Wielkopolsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Nie na naprawdę ma padać cała niedzielę i poniedziałek w takiej pogodzie ja nie strzelam
Wcześniej pisałem - ma być deszcz, ale padać nie będzie... 7mm / 12h - mgła robi większy opad Smile
Jak Tomka nie będzie to znaczyło będzie, że te jego fotki z jeziora to efekt photoshopa Smile
P.S. Doliczyłem się 9 sprężyn w niedzielnych zawodach - jest szansa, że w pierwszej 10 się zmieszczę Smile
(12-08-2016, 04:47)AJU napisał(a): [ -> ]P.S. Doliczyłem się 9 sprężyn w niedzielnych zawodach - jest szansa, że w pierwszej 10 się zmieszczę Smile

Ty Aju zastanów się jaką będziesz miał wymowkę po przegranej z Elką.
1.spadła mi prędkość 
2.padla mi luneta
(12-08-2016, 04:47)AJU napisał(a): [ -> ]P.S. Doliczyłem się 9 sprężyn w niedzielnych zawodach - jest szansa, że w pierwszej 10 się zmieszczę Smile

Dam Ci fory i będziesz 8 Big Grin
(12-08-2016, 05:05)MarcinMM napisał(a): [ -> ]
(12-08-2016, 04:47)AJU napisał(a): [ -> ]P.S. Doliczyłem się 9 sprężyn w niedzielnych zawodach - jest szansa, że w pierwszej 10 się zmieszczę Smile

Ty Aju zastanów się jaką będziesz miał wymowkę po przegranej z Elką.
1.spadła mi prędkość 
2.padla mi luneta

Z dobrym zawodnikiem nie jest żal przegrać Smile
Zimno może być nawet minus 15 ,ale mokro nie bardzo.
(12-09-2016, 05:30)T83 napisał(a): [ -> ]Zimno może być nawet minus 15 ,ale mokro nie bardzo.

I tu wyjątkowo się z tobą zgadzam (bo Ty stary ramol jesteś i kości już musisz, ale karabinka szkoda) jak koleżanki i koledzy na forcie nie załatwią pogody to i ja nie strzelam Exclamation
Taki foszek.
1. Pogoda - jak marzenie - pakujemy się właśnie z Brandonem i jedziemy w 1 autko Smile
2. @Darek i Jacek - trzymam kciuki za jutrzejsze zawody w Lubinie - dajcie znać po imprezie...
Zostałem sam na placu boju. Jacek nie może jechać.
ps. Sam z Beaverów. LOK Głogów będzie reprezentować dość liczna drużyna, 3mcie kciuki Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7