Strefa Beaver

Pełna wersja: Tx200 / 30m - wyniki na papierze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziś robiłem małe testy...
Poniżej wystrzelana ostatnia grupa - 5 strzałów na 30m. 
Szerokość kropki w najszerszym miejscu wynosi 9.5mm. 
Pozycja leżąca przy paliku.

[Obrazek: IMG_2231.jpg]
Super
Po Kaletach wymieniłem w końcu sprężynę. To był ostatni moment w którym mogłem to przed zawodami w Mikstacie zrobić Smile.
Szybkie ustawienie zera kilka klików i takie miłe zaskoczenie Smile.
Każda grupa po 5 strzałów, 30m. Najbardziej cieszy ta grupa finalna - obok stoi pelletka dla odniesienia...
[attachment=272]
Sławek! Ty naprawdę nie chcesz się dać lubić! Dodgy (jam jest typowy Polak!). W wieczornej modlitwie wyczerpałeś wszystkie intencje! Angel Takie skupienie to nawet śrutem "hatsan vortex supreme" ciężko jest wydziergać! Wink
Że Cię Lasy Państwowe nie wyhaczyły do ostrzału kornika drukarza!? Cool
Sławku takie skupienie ze sprężyny? Szacunek wielki za Twoje umiejętności strzelania!
Papier wszystko przyjmie! Tongue
A ja naszemu koledze  nie wierzę ! proszę bardzo niech to powtórzy to w Mikstacie bo to nie możne być prawda .
Papier...kalka...te sprawy! I przede wszystkim gdzie jest film?! Jak ten śrut leci i wpada w dziurę po poprzednim. Sławek myśli, że wszyscy jesteśmy "wierzącymi"! Angel
P.S. Wyślij to do Sharg-a i napisz, że ty lepiej potrafisz wydziergać niż "Brodacz" z ich śrutu...i co oni na to!? Smile
Mnie też cieszy ta grupka Smile.
Oczywiście przypadek, ale na pytanie "da się" odpowiadam da Smile
Super duper. Magiczna 5-tka! A dlaczego nie 6-tka, 7-demka, 8-ka....? Brak nagrania kolejnych przestrzelin czyni Nas wszystkich wierzącymi!  A gdzie pokaz dla "Tomasza"? Angel
Stron: 1 2 3