Strefa Beaver

Pełna wersja: MMP 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(06-02-2017, 12:56)AJU napisał(a): [ -> ]Co zrobić aby łokcie (szczególnie lewy) przy leżącej, tak nie dostawały dosłownie w kość?
https://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A
No dobra... nie było sprawy.
Kupiłeś Sławku wkłady na kolana i co...? A na łokcie nie można?
Nie działa to dobrze...
A próbowałeś może poćwiczyć z ochronnikami dla rolkarzy, deskorolkarzy itp.mają inny profil może się sprawdzą ewentualnie wyłóż końcówkę maty czymś delikatniejszym, miększym albo w skrajnym wypadku mchem.
Sławek jak potrzebujesz ochraniaczy na łokcie to przywiozę ci na następne zawody , mam jeszcze z czasów sprężyny teraz nie potrzebuję .
Dzięki Piotrze, już od Brandona mam. Niestety, ni jak w nich nie mogę strzelać...
(06-06-2017, 03:47)zantara napisał(a): [ -> ]ewentualnie wyłóż końcówkę maty czymś delikatniejszym, miększym albo w skrajnym wypadku mchem.
Raz już uszyłeś to i teraz dasz radę i nie jest to żart z mojej strony . Mata ma jeszcze jedną wadę jest śliska i chcesz czy nie zsuwasz się z niej i jesteś niestabilny .
A na opuchnięte łokcie Altacet żel działa !
Może mam do bani materiał maty???
Silikon! Idź do sex shopu i kup silikonowe cyce w odpowiednim rozmiarze. I miętko i bez poślizgu... Angel
Stron: 1 2 3 4 5