Strefa Beaver

Pełna wersja: Mořkov 20.-21.5.2017, Moravský puchar 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Koledzy z Beskydští Vzduchovkáři Klub  zapraszają wszystkich fanów HFT na zawody otwierające 4  Morawski Puchar 2017,zawody odbędą się w dniach 20 i 21 maja 2017 w miejscowości Mořkov.

http://www.fieldtarget.cz/en/reporty/201...-2017.html
Dzięki łączności satelitarnej uprzejmie donoszę co następuję : obecnie panujący nam Mistrz Moraw  zostawił naszego pretendenta do tytułu daleko z tyłu   tak że ledwo go widać .
A ,że jeden i drugi jest nasz to pozostaje mi tylko życzyć  dobrej zabawy .  Wink 
Siedzą i grillują teraz   zazdraszczam .
No i stało się nasz Mistrz Moraw  Damian wygrał dwudniowe zawody pozostawiając konkurencje daleko w tyle .
Marcin też dobrze strzelił ale jak sam stwierdził musi duuuuuuuuuuużo jeszcze uczyć się od mistrza .
PS. Wiem co zrobić żeby nasz mistrz wygrywał każde zawody .............. On musi spać pod namiotem , zimą też . Wink
Brawo Damian Exclamation
Damian jest w niesamowitej formie strzela jak zaczarowany,ja słabiutko bo dopiero ósmy wynik.

http://kicmis.rajce.idnes.cz/20.-21.5.2017_Morkov
Mam pytanie co gotowali w tym kotle bo wygląda to dobrze .
I taka uwaga  kolego Damianie  musisz nabrać masy ciała i będzie ok. tak na oko jakieś 5 kg . Cool Błagam nie przesadzaj .
(05-21-2017, 07:37)yamrt napisał(a): [ -> ]Mam pytanie co gotowali w tym kotle bo wygląda to dobrze .
gotowali gulasz i wędzili kiełbasę.
Super, tylko tak dalej!
P.S. I nasze kurtki nowe od czasu do czasu widać Smile
P.S.2. Damian - słuchaj Krzycha - kilka kg i w stojaku będziesz stabilniejszy!
(05-21-2017, 08:04)AJU napisał(a): [ -> ]Krzycha - kilka kg i w stojaku będziesz stabilniejszy!
No nie wiem tak to nie działa osobiście wolałbym być podatny na wiatr Cool
Tego kotła zazdraszczam tam musiało być dożo cholesterolu . Wink
Czeski film, jak On to robi? Chyba toru nie dali mu ustawiać? Smile  Marcin uziemiony, nie wytrzymał napięcia (druty wisiały za nisko).Wink Gratulacje za zwycięstwo i walkę.
Stron: 1 2 3 4