Strefa Beaver

Pełna wersja: Mikstat 08.07-09.07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie będę się rozpisywał o samych zawodach bo jak to bywa w Mikstacie było super,dwóch kolegów strzelających Hft2 strzeliło 72 punkty, panowie ale poziom!!!,koledzy z pecepami sprężynki nas dogoniły.
Za bardzo zmęczony jestem całym tym aktywnym weekendem, żeby pisać dużo.
Jak widzę, wszystkim dało sie to ostro we znaki Smile
Dzięki nam wszystkim imprezka sie udała. Szczególne ukłony w kierunku Jestera - zostawił chłop zdrowia w sobotę na torze. Ale dzieki niemu mieliśmy dostawkę FT zrobioną na najwyższym poziomie.
Tomku - dziękujemy Smile
P.S. Marcin - speżynki gonią, gonią Was zaciekle...
Bobrom dziękuję, że Wam się kolejny raz chciało chcieć  Smile Ustawienie tego toru chyba każdemu z nas dało w kość. Jester - szacunek dla Ciebie przyjacielu !!!  Markowi i Grzegorzowi za wspólne przejście toru, jeszcze raz dziękuję  Big Grin
Przyłączam się do podziękowań dla Tomka Jestera - niech moc będzie z Tobą.
Koledzy, to ja chciałem Wam podziękować. Cała grupa zostawiła w sobotę na torze ogrom serca i sił. Cieszę się, że mogłem być częścią tego zespołu i dołożyć swoją małą cegiełkę  Smile . Jeszcze raz dzięki za wspaniałe dwa dni  Big Grin .
Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, Tomku praca którą włożyłeś żeby nam pomóc jest naprawdę niesamowita. Dzięki jeszcze raz.

WYNIKI

Zdjęcia będą później (jak się załadują).
A ja Tomka przepraszam za przerwany sen po ciężkim dniu... Blush
(07-10-2017, 07:40)Safari napisał(a): [ -> ]A ja Tomka przepraszam za przerwany sen po ciężkim dniu... Blush

Oj tam, oj tam  Big Grin  . Wszyscy mieliśmy ciężką sobotę, a Ty w niedzielę wstawiałeś tak wcześnie nie dla przyjemności, tylko z obowiązku  Angel  . Więc nie ma się co przepraszać, tylko walczymy dalej  Big Grin Big Grin  .

P.S.
Chyba jednak ta sala kominkowa nie jest taka zła   Tongue Wink Big Grin Big Grin
Co tam będę się rozpisywał: DZIĘKUJĘ. Było jak zwykle Niezwykle. I tyle. Oby tak dalej.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim że byliście z nami.

Zdjęcia z małym poślizgiem:

ALBUM