Strefa Beaver

Pełna wersja: Puchar zimowy 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Brawo, brawo, brawo Smile !!!
Brawo Sławek i Tomek Big Grin Szkoda, że prużin u nas coraz mniej  Sad
Super,jest forma oby tak dalej.
Pewnie chłopakom przyznali dodatkowe punkty za ponowny przyjazd! Wink Ale kto to będzie pamiętał. Ważne że punkty są! Rolleyes Tak naprawdę to brawa, gratulacje i "standing piszejszyns" (piszę na stojąco). Exclamation
Tomek wystrzelał wynik jak dotąd najlepszy w Bohuminie. Sławek rok temu był trzeci. Normalnie brak słów...i czekamy na relacje.  Tongue
Pięknie !!
Wyniki z dystansami - na dole strony:
http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=1428

P.S. W Bohuminie strasznie zabrakło trzeciego drużynowego Beavera Sad
Ale widzę 'tendencję' - moim zdaniem jak najbardziej prawidłową - do rezygnacji z 'czterdziestek'.
Było naprawdę ciekawie i bardzo bardzo trudno. Wiaterek nieprzewidywalny ze względu na ukształtowanie terenu mnóstwo małych Kz na możliwie dalekich dystansach i dość dużo wymuszonych jak na 30 figurek. Połączenie rewelacyjne. Byłem pierwszy raz i dla mnie bomba.
Chłopaki gratulacje ! Rządzicie w HFT2 w zimówce ! Smile Aż nie mogę się doczekać spotkania z Wami. Może w Łazach jak w końcu wyzdrowiejemy ! Smile
Również przyłączam się do gratulacji.
Starałem się dotrzymać kroku Tomkowi ale nadążałem tylko przez pierwsze 10 figurek a potem ekspres odjechał.
Aju - ciekaw jestem na jaką odległość oceniłeś figurki 25,26 i z jakimi KZ. Też ich nie położyłem. Wkręciłem sie że KZ mają 20 i nie mogą stać za daleko a stały. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14