Strefa Beaver

Pełna wersja: Mistrzostwa Świata HFT 2019 - Kalety [22-23.06.2019]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
RUSZYŁY ZAPISY
https://whftc2019.pl/
Ceny jak na Batorym....
Paweł - masz rację... trochę wysokie Sad.
Zapisanych już ponad 50 osób. W recoiling kolesie z FWB300 Smile
No i do kiedy płatności też nie napisali.
Wpisy będą zamknięte w dniu 15.04, a opłata startowa będzie płatna do tego samego dnia.

Zapisany Big Grin
Tak przeglądam sobie listy zawodników w tym zwracam uwagę na sprężynowców i się zastanawiam, czy kategoria Springer jest trafiona co do nazwy Smile
(patrz zawodnicy zza Odry)
Przeglądając listę zwróciłem uwagę na kilku zawodników. Ktoś się zastanawiał czy nasze europejskie lady powinny startować w burkach, żeby nie obrazić uczuć religijnych strzelców z Iranu. Nie wiadomo jak zareagują na widok "roznegliżowanych" pań.
A co będzie jak Organizatorzy zaserwują kiełbaskę Kolegom z Azji Środkowej - wszak nie wolno uchybić gościnności Smile

Cytat:Tak przeglądam sobie listy zawodników w tym zwracam uwagę na sprężynowców i się zastanawiam, czy kategoria Springer jest trafiona co do nazwy

chodzi Ci Sławku o FWB300 i Anschütz Match 380 - faktycznie, wg. naszych przepisów łapią się do OPEN. Trzeba by Kowalczyka zapytać jak to jest w szerokim świecie bo w zamieszczonym 'regulaminie' jak byk stoi: "karabinki sprężynowe z odrzutem"
Wczoraj wysłałem e-mail do organizatora - zobaczymy co odpisze...
P.S. Osobiście mogę strzelać ze wszystkimi - chciałem tylko zwrócić uwagę na samą nazwę kategorii Smile
Bo Springer nie zawsze znaczy Recoil
I jak: odpowiedzieli ?
Stron: 1 2 3 4 5