Strefa Beaver

Pełna wersja: [27-29.09.2019] XI ZLOT STRZELECKI DSSR ZAKRZÓW 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapisy tutaj:
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=159&t=181642

Kto się wybiera?
Nadmienię że już tam kiedyś byłem i myślę że są to jedne z najlepszych zawodów oczywiście zaraz po Mikstacie.
Racja ale termin nieszczęśliwy: tydzień po tygodniu dwudniowe zawody. Zrezygnowaliśmy - kasy nie starczy
(08-20-2019, 05:22)PawelW napisał(a): [ -> ]Racja ale termin nieszczęśliwy: tydzień po tygodniu dwudniowe zawody. Zrezygnowaliśmy - kasy nie starczy

Prawda. Trochę kiepsko z tym terminem. W związku z tym wybrałem te bliższe i meldujemy się w Zakrzowie Smile .
A my zrezygnowalismy z Zakrzowa z przyczyn finansowych i sportowych: Krzysiek ma spore szanse w Pucharze PFTA w Sylwetkach
(08-21-2019, 04:39)Jester napisał(a): [ -> ]W związku z tym wybrałem te bliższe i meldujemy się w Zakrzowie Smile .

Niestety ze względów zdrowotnych musimy zrezygnować  Cry . Ewentualne uczestnictwo w Naszym zakończeniu sezonu potwierdzę w ostaniej chwili  Undecided .
Ooo, to się kurujcie  Dodgy no i zdrowia życzę Rolleyes
(09-03-2019, 07:07)Brandon napisał(a): [ -> ]Ooo, to się kurujcie  Dodgy no i zdrowia życzę Rolleyes

Dzięki  Smile
Marcin po pierwszym dniu drugi w FT Big Grin
Tak trzymać !!
Nie chcę krakać, ale dziś Pan Markisz bez 2-ch i chyba 1 po dwóch dniach!
Czekamy niecierpliwie na wyniki...
Stron: 1 2