Strefa Beaver

Pełna wersja: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: logo_bg.png]
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego BEAVER


zaprasza na:


MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA
Jednocześnie będzie to piąta i ostatnia eliminacja "Pucharu Beaverów 2019".


Zawody odbędą się 10.11.2019 r. przy Agroturystyce Pokój i Spokój Zacisze 26, 59-820 Zacisze
51.001722, 15.383708   Dojazd


Harmonogram zawodów:


Niedziela 10.11.2019
7:30 Otwarcie Zero Range
8:30 Otwarcie biura zawodów
9:45 Odprawa zawodników
10:00 Start zawodów
14:00 Przewidywane zakończenie zawodów i przerwa na posiłek
14:30 - 15:00 Podanie wyników i udekorowanie zwycięzców

Zawody będą zorganizowane według obowiązującego regulaminu PFTA.
Tor będzie ustawiony w konwencji 15x2


Nocleg i opcjonalnie wyżywienie:
Na terenie ośrodka Pokój i Spokój jest ograniczona ilość miejsc noclegowych,
w związku z powyższym w przypadku chęci rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny pod nr 690 518 445
Inne ośrodki w pobliżu:

Opłata startowa:
- zawodnik FT/HFT - 20 zł
- juniorzy - 0 zł
Istnieje możliwość zamówienia posiłku, swojski bigos i grochówka, chętnych proszę o stosowne zgłoszenie w formularzu.
Pozwoli to na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji.
Opłata za wyżywienie:
- osoba dorosła - 20 zł
- juniorzy - 10 zł

Dane do wpłat:
Wpłaty na miejscu i tylko gotówką, z przyczyn oczywistych, wskazane jest przygotowanie odliczonej kwoty.


UWAGA!

Są jeszcze wolne 3 miejsca noclegowe u gospodarza Agro.
nr telefonu w ogłoszeniu.
Wpadł mi w ręce w Bohuminie voucher z www.serwiswiatrowy.pl, do wykorzystania na wszystkie usługi świadczone przez tą firmę. Voucher jest na kwotę 50 EUR. Oddam za darmo komuś, kto go wykorzysta do 24.12.2019 !!
Chciałem żeby zrobili mi moduł spustu ja nie bedziebvhetnych w większej potrzebie z chęcią przytulę.
No cóż ,radość z uczestnictwa prysła jak bańka mydlana .Sprzedałem lunetę a nowa dopiero przyszła i nie ma kiedy jej wyzerować , Na domiar złego krzyż to BDC nikona i paralaksa na 50Y .Muszę ją poznać a nie robić tego w towarzystwie na zawodach .Do zobaczenia w innym terminie Dobrej zabawy !
Słuchaj jak masz ochotę możemy iść razem w grupie możesz strzelać z mojego karabinka nie ma najmniejszego problemu. Szkoda żeby Cię ominęło
Brawo Tomek!
Dzięki za propozycję !To bardzo miłe! Spróbuję ogarnąć temat może się uda jak nie to może zdążę na 11 tego we Wrocławiu jest FHC tam jest łatwiej strzelac :-)
Dziękując za dzisiejsze spotkanie podczas zawodów Mistrzostw Dolnego Śląska 2019, publikujemy pierwsze trzy miejsca, poszczególnych kategorii dzisiejszych zmagań.
Szczegółowe wyniki będą zamieszczone do czwartku.
HFT 1
1. Piotr Brandys
2. Damian Orzoł - dogrywka
3. Patryk Dziamski - dogrywka
HFT 2
1. Sławomir Badziński
2. Tomasz Widła - dogrywka
3. Libor Pacik - dogrywka
FT
1. Tomasz Wróblewski
2. Rafał Pachnik
3. Maciej Fałkowski
JUNIOR
1. Patryk Wróblewski
2. Vincent Marszałek
Najlepsza Kobieta - Maria Dratwa
Najlepszy Weteran - Ireneusz Góral
GRATULACJE !!!
Děkujiza přivítaní ,všechno bylo výborné trat náročná-výborná ,Díky všem co se podíleli na této akci.
Stron: 1 2 3