Strefa Beaver

Pełna wersja: Legalizacja butli oraz kartuszy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów,

Przybywam z pytaniem, które może zdawać się bez sensu, ale dla mnie jednak ma.
Czy możemy startować w zawodach FT/HFT bez legalnego kartusza oraz butli pod pcp.
Drugie pytanie to czy można i gdzie legalizować podzespoły? Pytam o okolice Wrocławia.
Kartusz musisz kupić nowy . Co do zawodów powiem szczerze , ze nie wiem jakoś się nad tym nigdy nie zastanawiałem .
Butle sprawdzą i zalegalizuja w oklicach Korony (nazwy ulicy nie pamiętam sprawdzisz w necie) Kartusz to Twoja odpowiedzialnosc i nie widziałem żeby ktoś to sprawdzał na zawodach
Wg. dozoru technicznego kartusze w Polsce nie podlegają legalizacji (był taki temat na 'beżowym') - za mała pojemność.
No właśnie był temat na "beżowym", ale z 2010 roku czyli 9 lat minęło od tematu i też pytam czy na zawodach też jakoś to sprawdzają/przestrzegają? Bo mam dobry i myślałem, że będę musiał kupić obowiązkowo nowy, bo na zawodach sprawdząją. Na "beżowym", ktoś wspomniał, że na zawody musimy mieć zalegalizowane wszystko stąd wpytanie(w regulaminie nie znalazłem nic na ten temat).
Co do butli to nabijesz i zalegalizujesz też na Starogranicznej boczna Popowickiej, ale tam pracują chyba do 14.30.
Na zawodach kartuszy i butli nikt nie sprawdza. Przynajmniej nie widziałem i nie słyszałem o takiej praktyce.
Dzięki wielkie Smile
Cytat:Na zawodach kartuszy i butli nikt nie sprawdza
Gwoli ścisłości bo buk wie gdzie Kolega zabłądzi: na zawodach PZSS sprawdzają