Strefa Beaver
Cisza taka jest.......... - Wersja do druku

+- Strefa Beaver (http://dgstbeaver.pl/forum)
+-- Dział: Hyde Park (http://dgstbeaver.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Inne (http://dgstbeaver.pl/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Cisza taka jest.......... (/showthread.php?tid=228)

Strony: 1 2 3


Cisza taka jest.......... - yamrt - 03-19-2016

Żyje jeszcze który tam ? ........... czy świąteczne porządki pochłonęły was bez reszty . Rozumiem symulujecie pracę i wkradacie się w łaski istot myślących  ( myślenie   to może w tym przypadku brzmieć dumnie )   raczej odmiennie w nadziej , że dostaniecie garść drobnych  na śrut .
A tym czasem dwóch naszych koleżków nie muszę dodawać , że to prawdziwi twardziele strzelają na zagranicznych zawodach ............  zazdraszczam  .


RE: Cisza taka jest.......... - Brandon - 03-19-2016

Cisza, straszna cisza!
A jeszcze kwiecień ciszy przed nami. Tongue


RE: Cisza taka jest.......... - yamrt - 03-19-2016

W kwietniu to ja zaczynam trenować i na zawody trzeba pojechać , dosyć zimy .


RE: Cisza taka jest.......... - Brandon - 03-19-2016

(03-19-2016, 04:19)yamrt napisał(a): W kwietniu to ja zaczynam trenować i na zawody trzeba pojechać , dosyć zimy  .

Jestem za, a jakie zawody? Undecided


RE: Cisza taka jest.......... - T83 - 03-19-2016

Ja po takiej przerwie to powinienem się chyba jeszcze raz przedstawić i przywitać hehe.
Mnie robota pogrążyła bez reszty. Życie jednak jest przewrotne i złapałem półpasiec. Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo


RE: Cisza taka jest.......... - Brandon - 03-19-2016

Tomek, na litość... Confused
Co Ty chopie?
Kuruj się bo w tym wieku to wiesz...

Pzdr


RE: Cisza taka jest.......... - T83 - 03-19-2016

A ze choroba ta nie przeszkadza w treningu od poniedziałku ruszam ostro ze strzelaniem.
Mam nadzieję że ta zaraza odpuści na tyle szybko że od kwietnia będę mógł pojechać na jakieś zawody.


RE: Cisza taka jest.......... - yamrt - 03-19-2016

Tomaszu szybko wracaj do zdrowia leż pod kołderkom nie forsuj nie oziębiaj organizmu i regularnie przyjmuj leki .zobaczysz jak to jest w wieku starczym chociaż przez chwile .
Co do zawodów , Poznań i rozmyślam o wizycie w Starków  a trzeci maj wiadomo . Wink


RE: Cisza taka jest.......... - T83 - 03-19-2016

Do Poznania się pisze no i maj oczywiście.
A o moje zdrowie się martw kolego. Przeleze ja na macie w lesie testując karabinek po pracy dębowego. Oddałem do tej pory kilka strzałów i powiem szczerze że pierwsze wrażenia są naprawdę fajne. Jak już trochę postrzelam to napisze mała recenzje


RE: Cisza taka jest.......... - Safari - 03-19-2016

"...złapałem półpasiec..." Dlaczego nie całego? Nie było na stanie?...(Najgorsze są półśrodki. Jak chorować to na całego, po "pańsku"). Chociaż...? W aptece można prosić o pół paczki leku! Wink (Jak się okaże, że półpasiec połowicznie zajął 1/3 powierzchni ciała....to lekarz bez kalkulatora nie poradzi! Fundusz nie zrefunduje i trzeba będzie się leczyć...jak zwykle). Wink