Strefa Beaver
Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Wersja do druku

+- Strefa Beaver (http://dgstbeaver.pl/forum)
+-- Dział: Strzelectwo (http://dgstbeaver.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zawody strzeleckie (http://dgstbeaver.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów (/showthread.php?tid=913)

Strony: 1 2 3


Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Brandon - 10-05-2019

[Obrazek: logo_bg.png]
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego BEAVER


zaprasza na:


MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA
Jednocześnie będzie to piąta i ostatnia eliminacja "Pucharu Beaverów 2019".


Zawody odbędą się 10.11.2019 r. przy Agroturystyce Pokój i Spokój Zacisze 26, 59-820 Zacisze
51.001722, 15.383708   Dojazd


Harmonogram zawodów:


Niedziela 10.11.2019
7:30 Otwarcie Zero Range
8:30 Otwarcie biura zawodów
9:45 Odprawa zawodników
10:00 Start zawodów
14:00 Przewidywane zakończenie zawodów i przerwa na posiłek
14:30 - 15:00 Podanie wyników i udekorowanie zwycięzców

Zawody będą zorganizowane według obowiązującego regulaminu PFTA.
Tor będzie ustawiony w konwencji 15x2


Nocleg i opcjonalnie wyżywienie:
Na terenie ośrodka Pokój i Spokój jest ograniczona ilość miejsc noclegowych,
w związku z powyższym w przypadku chęci rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny pod nr 690 518 445
Inne ośrodki w pobliżu:

Opłata startowa:
- zawodnik FT/HFT - 20 zł
- juniorzy - 0 zł
Istnieje możliwość zamówienia posiłku, swojski bigos i grochówka, chętnych proszę o stosowne zgłoszenie w formularzu.
Pozwoli to na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji.
Opłata za wyżywienie:
- osoba dorosła - 20 zł
- juniorzy - 10 zł

Dane do wpłat:
Wpłaty na miejscu i tylko gotówką, z przyczyn oczywistych, wskazane jest przygotowanie odliczonej kwoty.





RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Brandon - 10-29-2019

UWAGA!

Są jeszcze wolne 3 miejsca noclegowe u gospodarza Agro.
nr telefonu w ogłoszeniu.



RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Orlik - 11-03-2019

Wpadł mi w ręce w Bohuminie voucher z www.serwiswiatrowy.pl, do wykorzystania na wszystkie usługi świadczone przez tą firmę. Voucher jest na kwotę 50 EUR. Oddam za darmo komuś, kto go wykorzysta do 24.12.2019 !!


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - T83 - 11-03-2019

Chciałem żeby zrobili mi moduł spustu ja nie bedziebvhetnych w większej potrzebie z chęcią przytulę.


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Mechanik - 11-08-2019

No cóż ,radość z uczestnictwa prysła jak bańka mydlana .Sprzedałem lunetę a nowa dopiero przyszła i nie ma kiedy jej wyzerować , Na domiar złego krzyż to BDC nikona i paralaksa na 50Y .Muszę ją poznać a nie robić tego w towarzystwie na zawodach .Do zobaczenia w innym terminie Dobrej zabawy !


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - T83 - 11-08-2019

Słuchaj jak masz ochotę możemy iść razem w grupie możesz strzelać z mojego karabinka nie ma najmniejszego problemu. Szkoda żeby Cię ominęło


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Brandon - 11-08-2019

Brawo Tomek!


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Mechanik - 11-08-2019

Dzięki za propozycję !To bardzo miłe! Spróbuję ogarnąć temat może się uda jak nie to może zdążę na 11 tego we Wrocławiu jest FHC tam jest łatwiej strzelac :-)


RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Brandon - 11-10-2019

Dziękując za dzisiejsze spotkanie podczas zawodów Mistrzostw Dolnego Śląska 2019, publikujemy pierwsze trzy miejsca, poszczególnych kategorii dzisiejszych zmagań.
Szczegółowe wyniki będą zamieszczone do czwartku.
HFT 1
1. Piotr Brandys
2. Damian Orzoł - dogrywka
3. Patryk Dziamski - dogrywka
HFT 2
1. Sławomir Badziński
2. Tomasz Widła - dogrywka
3. Libor Pacik - dogrywka
FT
1. Tomasz Wróblewski
2. Rafał Pachnik
3. Maciej Fałkowski
JUNIOR
1. Patryk Wróblewski
2. Vincent Marszałek
Najlepsza Kobieta - Maria Dratwa
Najlepszy Weteran - Ireneusz Góral
GRATULACJE !!!



RE: Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz ostatnia eliminacja Pucharu Beaverów - Libor - 11-11-2019

Děkujiza přivítaní ,všechno bylo výborné trat náročná-výborná ,Díky všem co se podíleli na této akci.