Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hawke Sidewinder 10-50x60 TMX
#1
Witam,

Tak jak w temacie. Na beżowym widziałem różne opinie na temat tej optyki.
A pytanie do was czy mieliście okazję się przymierzyć do tej lunety?
Czy będzie ona dobra do FT?
Pytam ponieważ mam "okazję" w dobrej cenie to odkupić, ale nie wiem czy warto, czy może coś innego szukać do FT?
Odpowiedz
#2
Nasi Fciarze chyba wszyscy śpią Wink .
Ja tam boję się patrzeć przez takie powiększenia ,kto wie co zobaczę a nie daj Boże mi się spodoba i jeszcze zacznę Wam dupy łoić ze sprężyny Smile Smile
Odpowiedz
#3
Daj sobie spokój. Z tego nikt nigdy nie strzelał.
Ok. Za grosze do sprawdzenia czy chce mi się strzelać FT - ok. Grosze to dla mnie poniżej 1000
Inaczej - szkoda kasy
Odpowiedz
#4
Witam wszystkich. Piszę tutaj bo tak wygodniej,mianowicie od pewnego czasu zauważyłem że w mojej lunecie mimo że nigdzie nie jest wstrząsana, uderzana,itp.przestawia się punkt celowania.Podpowiedzcie jak można sprawdzić czy nadszedł jej kres.Ewentualnie co może być przyczyną .
Odpowiedz
#5
Czym objawia się pływanie?
Opisz.
Odpowiedz
#6
Sławek przed każdym treningiem na sylwetkach miałem problem z trafieniem w kurczaki,więc tarcza do zerowania i okazuje się że najczęściej śrut układa się po prawej stronie raz czy dwa był lekko do góry korekta boczna to zazwyczaj dwa trzy kliknięcia góra dół to często jedno kliknięcie .A jeszcze zapytam czy jest możliwe że po oddaniu powiedzmy 60 strzałów może się poprzestawiać bo pomyślałem o tym dopiero wczoraj wieczorem a nie sprawdzałem wcześniej .Dziękuję z góry za odpowiedzi i sugestie.
Odpowiedz
#7
(05-11-2020, 07:27)zantara napisał(a): Sławek przed każdym treningiem na sylwetkach miałem problem z trafieniem w kurczaki,więc tarcza do zerowania i okazuje się że najczęściej śrut układa się po prawej stronie raz czy dwa był lekko do góry korekta boczna to zazwyczaj dwa trzy kliknięcia góra dół to często jedno kliknięcie .A jeszcze zapytam czy jest możliwe że po oddaniu powiedzmy 60 strzałów może się poprzestawiać bo pomyślałem o tym dopiero wczoraj  wieczorem a nie sprawdzałem wcześniej .Dziękuję z góry za odpowiedzi i sugestie.
Pytanie skierowane do Sławka ale pozwolę się wtrącić ,może sprawdz na papierze jak układają się przestrzeliny na różnych dystansach ,
może to wina przekoszonego montażu ? Osobiście tak miałem na montażu Hawke po założeniu Domarowego problem znikł.
Odpowiedz
#8
Cytat:Sławek przed każdym treningiem na sylwetkach miałem problem z trafieniem w kurczaki,więc tarcza do zerowania i okazuje się że najczęściej śrut układa się po prawej stronie raz czy dwa był lekko do góry korekta boczna to zazwyczaj dwa trzy kliknięcia góra dół to często jedno kliknięcie .A jeszcze zapytam czy jest możliwe że po oddaniu powiedzmy 60 strzałów może się poprzestawiać bo pomyślałem o tym dopiero wczoraj wieczorem a nie sprawdzałem wcześniej .Dziękuję z góry za odpowiedzi i sugestie.
Jacek, ja wiem, że ty nie jesteś młody leszcz ale mnie to wygląda na błąd paralaksy. Kręciłeś ostatnio dioptrią ?
Odpowiedz
#9
Dziękuję Panowie za podpowiedzi każda sugestia będzie sprawdzona.Ale czytałem o tak zwanym pływaniu lufy w moim modelu karabinka ponoć często to się zdarza.Ja przyjrzałem się mojemu mocowaniu lufy i zauważyłem że jednak minimalnie się porusza .Posprawdzam wasze sugestie i dam znać.
Odpowiedz
#10
Rusza się lufa? To nawet nie strzelaj tylko usuń luz...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości