Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkujący
#11
Chyba na początek wolałbym iść w sprężynę, ze względu na kosmiczne koszty PCP. Poza tym takie bezodrzutowe strzelanie, wydaje mi się jakieś takie, hmmm płaskie Wink A czy sprężynowe mogą też startować w FT?
Odpowiedz
#12
FT sprężynowe - jak najbardziej.
Odpowiedz
#13
A jaki masz celownik do swojej wiatrówki?
Odpowiedz
#14
Problem ze szkłem do FT jest takie, że kosztuje 2 razy tyle co karabinek Smile na początek polecam poczekać na używane coś na forum-broń.pl bo można dorwać Big Nikko za 2-3 tyś. Wszystko inne dość mocno idzie w górę. Hawke ja osobiście odradzam, bo strzelałem z powiększeniem do 32 razy i po 28metrze nic nie domierzysz poprawnie. Musisz mieć coś co minimum będzie powiększało 50x
Odpowiedz
#15
Po pierwsze - Witaj. Fajnie, że tu zawitałeś
Po drugie:

Cytat:Chyba na początek wolałbym iść w sprężynę, ze względu na kosmiczne koszty PCP
FT sprężynowe wymarło. Jest jeden Dinozaur - TZ. Celowniki do sprężyn to znacznie większe koszty niż do PCP. Jak napisał Maciek: karabinek może być ze średniej półki na początek czyli cena = dobrej sprężynie. Ale celownik będzie duuużo tańszy niż dla sprężyny
Odpowiedz
#16
Myślę, że pytanie dotyczyło mojej optyki...
Mam SWFA SS 10x42 MQ. Idealna lupa do HFT.
Odpowiedz
#17
Cześć Bartku Legolasie, 
dokładnie jak pisali wcześniej koledzy, musisz przymierzyć się i coś postrzelać aby wybrać wstępnie sprzęt i nawet kategorię. 
Poznań to fajna miejscówka z klimatem no i zobaczysz wszystko co trzeba. 

Pzdr 
Piotrek
Odpowiedz
#18
AJU
Zobacz PW Smile
Odpowiedz
#19
Odpisałem. Trochę pokracznie, ale znasz powody Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości