Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkujący
#1
Witam wszystkich, mam na imię Bartek i pochodzę z Zielonej Góry Smile Noszę się z zamiarem kupna wiatrówki i fajnie by było podjechać do was na jakiś trening i postrzelać z różnych modeli, aby wybrać ten właściwy dla siebie. Oczywiście jeśli jest taka możliwość i ich właściciele się zgodzą Smile Interesuję mnie formuła FT lub HFT, chociaż bardziej się skłaniam do tej pierwszej.
Odpowiedz
#2
Witamy u nas na forum Smile
Ze sprzętem to wszystko jest tak, że zależy ile chcesz wydać.
Sprzęt do FT niestety jest najdroższy bo sprzęty używanego jest bardzo mało, bo strzelców FT jest jeszcze mało.
Inną sprawa jeszcze jest czy będzie Cię interesowało bardziej coś na bazie sprężyny czy PCP(na sprężone powietrze) ze wszystkiego inaczej się strzela i to też są różne kategorie np
HFT1 to strzelcy PCP
HFT2 to strzelcy sprężynowi(z odrzutem jak to niektórzy nazywają)

Na większość tematów polecam ten artykuł http://strzelectwoterenowe.pl/index.php/...ft-czesc-i
Odpowiedz
#3
Właśnie nie wiem czy chcę sprężynę czy PCP. Dlatego najlepiej jakbym podjechał na jakiś wasz trening i spróbował trochę z takich, a trochę z innych. Macie jakieś cykliczne treningi? Jakąś ligę prowadzicie?
Odpowiedz
#4
Cześć Bartku! Za tydzień jest impreza w Poznaniu - będzie tam kilku zawodników od nas no i cała reszta.
Jest to najlepszy moment do pooglądania i dotknięcia dosłownie wszystkiego Smile.
Najbliżej chłopaki od nas są z Leszna, Głogowa, Chojnowa (ja), reszta to Wołów, Wrocław i dalsze rejony Smile...
Do mnie na strzelanie możesz wpadać codziennie Smile
Odpowiedz
#5
AJU
A co to za zawody i gdzie dokładnie się odbywają? Do Ciebie mam w miarę blisko Big Grin
Odpowiedz
#6
Do Głogowa też masz blisko Cool
Odpowiedz
#7
http://wsststrzelec.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=2247
Odpowiedz
#8
AJU
Dzięki za info Smile Myślałem, że to w tym tygodniu, a to jeszcze w następnym. A Ty z jakiego karabinku strzelasz?

Widzę, że do kolegi Sindbada mam jeszcze bliżej Big Grin Czy u Ciebie też jest możliwość postrzelania np w weekend?
Odpowiedz
#9
U mnie i Jacka (Zantara) teren raczej antystrzelecki Angry Oczywiście spotkać się i porozmawiać zawsze możemy. Polecam zawody w Poznaniu. Fort VI zajebista miejscówka. WSST to zaprzyjaźniona z Bobrami grupa. Tak jak Sławek pisał- przyjedź. Pomacasz, poliżesz, dotkniesz ( chyba się zagalopowałem  Big Grin ) i .... będziesz wiedział, chociaż temat wyboru sprzętu to temat rzeka.  Zwłaszcza dla nowego. Dobrze, że zaczynasz od pytań. Tak trzymaj i powodzenia.
Odpowiedz
#10
Ja strzelam ze sprężyny, dokładnie TX200 - taki angielski karabinek o myśliwskim rodowodzie i sportowym charakterze. Moim zdaniem najlepsza standardowa sprężyna na świecie Smile.
Jest to karabinek sprężynowy z odrzutem, strzelanie nie jest łatwe ale daje mnóstwo satysfakcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości