Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć.
#11
No własne 5,5 jest fajne ale ponad limit i luft też ale to Twoja zabawa .
Fx-a miałem i cieszyłem się nim dwa razy .
Odpowiedz
#12
(03-18-2021, 01:24)yamrt napisał(a): No własne 5,5 jest fajne ale ponad limit i luft też ale to Twoja zabawa  .
Fx-a miałem i cieszyłem się nim dwa razy .
Po 2 użyciach go sprzedałeś? Dobrze zrozumiałem ? dlaczego ?Smile
Odpowiedz
#13
Po czterech miesiącach, problemów było kilka od drobiazgów typu ósemka a raczej jej brak po wspaniałą lufę szwedzkiego producenta która nie nadaje się do strzelania w limicie . Mój karabin był ............. siewnikiem można było z niego trafić 10 razy w punkt idealne a potem cała tarcza twoja . Dobór śrutu o ile dobrze pamiętam to powinien być twardy HN ale to Twoja zabawka .
Nie kupuje już karabinków bo nie szukam mam to co mam i starczy ale chce tak rekreacyjnie to http://daystate.com.pl/index.php/pulsar-laminate
Odpowiedz
#14
(03-20-2021, 11:19)yamrt napisał(a): Po czterech miesiącach, problemów było kilka od drobiazgów typu ósemka a raczej jej brak po wspaniałą lufę szwedzkiego producenta która nie nadaje się do strzelania w limicie . Mój karabin był ............. siewnikiem można było z niego trafić 10 razy w punkt idealne a potem cała tarcza twoja . Dobór śrutu o ile dobrze pamiętam to powinien być twardy HN  ale to Twoja zabawka .
Nie kupuje już karabinków bo nie szukam mam to co mam i starczy ale  chce tak rekreacyjnie to  http://daystate.com.pl/index.php/pulsar-laminate
Rozumiem, a co to za karabinek był i jaką miał lufę ? O czystość nie zapytam, bo to pewnie pierwsza czynność jaką zrobiłeś po uzyskaniu tak dużego rozstrzału Smile

Nie ma za wiele opinii na temat luf w FX'ach w kalibrze 4.5mm. Chcę taką kupić dlatego każda opinia jest dla mnie ważna. Z tego co się zorientowałem jest jeszcze inna opcja zamiast lufy STX. Z rozmów z pewnym serwisem wynika, że gdybym chciał mogą dopasować sprawdzoną lufę LW do FX'a. O koszt takiej operacji na razie nie pytałem ale na pewno wyjdzie drożej niż dokupienie oryg. linera i popychacza.
Odpowiedz
#15
I dobrze Ci radzi  pewien serwis wiatrowy ja też uzyskałem taka radę  wymiany lufy ale robienie kosztów uznałem za zbędne  . Jest tyle fajnych karabinów ale ja tam sie nie znam i życzę każdemu próbowanie i doznawanie .
Chociaż gdybym koniecznie chciał karabin w takiej osadzie jak Twoja to  .......... zamówił bym osadę  i włożył w nią system HW 100  bo ma magazynek albo Steyera ze względu na wzgląd a z gotowców to banalne AA  no i "dejsa " a reszta do huty  i na opał . Powtarzam to moja bardzo subiektywna opinia i nie należy się z nią liczyć Wink
Odpowiedz
#16
Szczerze dziękuję za Twoją opinie Smile na pewno wezmę ją do serca.
Fx jest to moja pierwsza pcp więc jeszcze sporo przede mnąSmile Zawsze można uzbierać i kupić jakąś sprawdzoną konstrukcję typu aa czy hw stricte pod hft (tym bardziej że choruję na hw110 w laminacie). Ale dopóki to ja ograniczam karabinek a nie on mnie to nie mam z niczym problemu Smile padło na wildcata bo wrzucam go do plecaka i lecę na rower Big Grin w hft spróbuję swoich sił prędzej czy później ale z czystej frajdy i nawet jak nic nie trafię to będzie to świetna zabawa na świeżym powietrzu. Może właśnie wtedy podpatrzę z czego strzela konkurencja i wybiorę jeszcze zupełnie coś innego.
Odpowiedz
#17
Dobre podejście
Odpowiedz
#18
(03-22-2021, 07:42)Brandon napisał(a): Dobre podejście

Odezwał się następny poszukiwacz karabinków który  znalazł ale czy na pewno ? Wink
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cześć Stefano 2 233 10-30-2023, 08:16
Ostatni post: Stefano
  Cześć koleżanki i koledzy ! Hans 24 16,859 10-08-2022, 06:21
Ostatni post: PawelW
  Cześć Gregor 3 8,580 04-16-2022, 11:45
Ostatni post: AJU
  Cześć Boberki Talarek 8 5,312 03-16-2022, 06:20
Ostatni post: Talarek
  Cześć Chester 9 5,263 02-10-2022, 11:27
Ostatni post: Brandon
  Cześć! NiceBeaver 14 15,842 09-15-2021, 10:15
Ostatni post: NiceBeaver
  Cześć! bartusia 6 18,208 09-13-2020, 09:03
Ostatni post: MarcinMM
  Cześć pilot68 8 11,349 02-02-2016, 06:53
Ostatni post: Rezorp23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości