Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć.
#1
Cześć wszystkim Smile
Mieszkam niedaleko Polkowic. Od jakiegoś czasu szukałem w swojej okolicy grupy, która pasjonuje się strzelectwem wiatrówkowym. Cieszę się, że tu trafiłem Smile 
Swoje "strzelanie" rozpocząłem mniej więcej wiosną 2020 - nie myślałem że wciągnie mnie to tak bardzo. Przez moje ręce od tego czasu przewinęły się takie wiatrówki jak: Glock 17 - sprzedany, Crosman DPMS - fajna zabawka Smile - również sprzedany. Artemis CP2 - w posiadaniu, Crosman 2250 - w posiadaniu, fx wildcat mk3 - od wczoraj w moim posiadaniu, jeszcze nie strzelany. 

Na razie poznaje "co i jak w tym szczelaniu" Big Grin ale chcę iść w tym kierunku i może kiedyś postrzelać na zawodach.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Cześć, 
dobrze trafiłeś, mamy kolegów "bobrów" w Głogowie i koło Legnicy.
Póki co, jeśli nas nie zamkną, zapraszam na MDŚ w niedzielę koło Trzebnicy.
Rzuć okiem na ogłoszenia o zawodach. 

Pzdr
Piotrek
Odpowiedz
#3
Cześć! Super, że napisałeś!
Pneumatyki mają swój urok, wogóle się nie dziwię, że wciąga Smile.
W razie czego - pisz!
Odpowiedz
#4
(03-17-2021, 10:49)Brandon napisał(a): Cześć, 
dobrze trafiłeś, mamy kolegów "bobrów" w Głogowie i koło Legnicy.
Póki co, jeśli nas nie zamkną, zapraszam na MDŚ w niedzielę koło Trzebnicy.
Rzuć okiem na ogłoszenia o zawodach. 

Pzdr
Piotrek
Właśnie z ogłoszenia o MDŚ dowiedziałem się o tym forum Smile chętnie bym pojechał ale aktualnie mam chore dzieciaki i chyba to się nie uda. Do tego nie doszła mi przetoczka do karabinka i nawet nie mam jak go naładować żeby potestować i chociaż kilka razy strzelić przed zawodami.  

A w jaki sposób koledzy z Głogowa i Legnicy umawiają się na strzelanie? Może i ja, jeśli oczywiście można, któregoś dnia bym dołączyłSmile
Odpowiedz
#5
Kolego r_lukasz witamy na forum bobrów w związku z tym że odwołano zwody możemy się spotkać w najbliższą niedzielę .O ile tobie będzie pasowało, jeżeli jesteś zainteresowany wyślij mi na prywatną wiadomość swój numer telefonu zadzwonię jestem z Głogowa zantara.
Odpowiedz
#6
Cześć Łukasz,dobrze trafiłeś,chłopaki z Głogowa wprowadzą cię w świat i strzelectwa terenowego hft to świetni fachowcy.
Odpowiedz
#7
Witaj kolego ten FX to jaką lufę ma i w jakim kalibrze to jest ?
Odpowiedz
#8
(03-18-2021, 09:32)yamrt napisał(a): Witaj kolego ten FX to jaką lufę ma i w jakim kalibrze to jest ?
Lufa STX 500mm, kaliber 5,5mm. Chciałem kupić kal. 4.5mm a później ewentualnie dokupić większy kaliber jako dodatek do zabaw na dalsze dystanse ale nigdzie nie ma. Są za to zestawy do konwersji na 4.5mm, które pewnie kupię za jakiś czas Smile Na razie ciężko cokolwiek planować bo jeszcze nawet jednego strzału z tej nie oddałem Big Grin
Odpowiedz
#9
5.5mm i większe odległości ma sens tylko przy ponadlimitowej energii.
Ale, postrzelasz i zadecydujesz Smile
Odpowiedz
#10
(03-18-2021, 11:42)AJU napisał(a): 5.5mm i większe odległości ma sens tylko przy ponadlimitowej energii.
Ale, postrzelasz i zadecydujesz Smile
Dokładnie tak, dlatego początkowo chciałem 4,5mm. Ale niestety nigdzie nie ma... dostawy planowane są na czerwiec - lipiec a i tak te terminy to nic pewnego. Natomiast linery (wkładki luf) w 4,5 są dostępne od ręki Smile także trzeba odbudować domowy budżet po zakupie karabinka i kupować Big Grin
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cześć Stefano 2 217 10-30-2023, 08:16
Ostatni post: Stefano
  Cześć koleżanki i koledzy ! Hans 24 16,786 10-08-2022, 06:21
Ostatni post: PawelW
  Cześć Gregor 3 8,576 04-16-2022, 11:45
Ostatni post: AJU
  Cześć Boberki Talarek 8 5,310 03-16-2022, 06:20
Ostatni post: Talarek
  Cześć Chester 9 5,258 02-10-2022, 11:27
Ostatni post: Brandon
  Cześć! NiceBeaver 14 15,775 09-15-2021, 10:15
Ostatni post: NiceBeaver
  Cześć! bartusia 6 18,202 09-13-2020, 09:03
Ostatni post: MarcinMM
  Cześć pilot68 8 11,345 02-02-2016, 06:53
Ostatni post: Rezorp23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości