Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry?
#1
Wink 
Witam wszystkich, mam na imię Adrian i pochodzę z Gryfowa Śląskiego.Bardzo interesuje się strzelectwem terenowym,choć prawdę mówiąc dopiero stawiam pierwsze kroki w tym temacie.Chciałbym  podjechać do was na jakiś trening i postrzelać z kimś,być może są osoby w mojej okolicy które maja doświadczenie i są chętne do wspólnego strzelania.
Odpowiedz
#2
Witaj Adrianie Smile

Najbliższe spotkanie będzą zawody w 15 sierpnia na zawodach w Mikstacie Pustkowie. Chyba, że chłopaki coś ekstra zaproponują w najbliższy czasie Smile
Odpowiedz
#3
Hejka
Dzięki za info,powiedz mi czy to dobry pomysł żeby odrazu startować w zawodach?Nie mam doświadczenia,dopiero zaczynam.Chciałbym postrzelać z kimś kto ma pojęcie,coś doradzi itp
Odpowiedz
#4
Witaj Smile Właśnie na zawodach zdobędziesz doświadczenie, pomacasz sprzęty i poznasz Ludzi
Odpowiedz
#5
No w sumie to prawda,dzięki bardzo?
Odpowiedz
#6
Super, że piszesz! Napisz o zamierzeniach, sprzęcie który masz lub masz zamiar zakupić.
Chętnie podzielimy się wiedzą, w miarę możliwości pomożemy.
Odpowiedz
#7
Cześć. Pisałem już w innym wątku że będę niedługo w Kałużnej to możemy się tam spotkać i postrzelać, pogadać. Jak chcesz napisz do mnie eske to jak będę wiedział kiedy i na ile będę w Twoich okolicach dam znać.
Mój nr. 69O 5I8 445 Tomek
Odpowiedz
#8
Zamierzenia….strzelam dla przyjemności,jeśli coś z tego wyniknie to będzie super frajda.A strzelam z karabinka Pcp-Hammerli Ar 20ft,bardzo dobrze mi się z niego strzelaWink
Odpowiedz
#9
Sprzęt z którego można wygrywać zawody, bez dwóch zdań.
Odpowiedz
#10
Tak,jeśli w końcu spróbuje?

A jeszcze jedno,żeby się zapisać na te zawody to z tej strony czy z PFTA.PL?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości