Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powiat to strzelnica.......
#1
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. Komentarz na YT. 
https://www.youtube.com/watch?v=LxVaK18T4JI
Jak można coś spierdolić to właśnie tak jak to robi " dobra zmiana" 

ps. Proszę nie canzurować wulgarnych postów w dziale WBP.  Chociaż w tym dziale. Dziękuję  Big Grin
Odpowiedz
#2
Cytat:Jak można coś spierdolić to właśnie tak jak to robi " dobra zmiana" 


Darek, taki duży a wierzy jeszcze rządzącym.....dymali, dymają i dymać nas będą. Nie ważne z jakiej opcji politycznej. Uczciwy polityk to jak choinka-dziewica
Odpowiedz
#3
Rządzącym nie wolno wierzyć, piszę to jako politolog, ich trzeba ciągle sprawdzać. Tej ekipie absolutnie nie wolno wierzyć. To była tylko jedna z wielu zagrywek populistycznych, przy okazji kto miał zarobić to zarobił.
Odpowiedz
#4
A mi ten rząd się podoba jak mówią tak robią a najważniejsze wyrwali z korzeniami opcję rudego Niemca . To napisałem ja i oczekuje teraz stanowiska w spółce najchętniej orlenie bo jak były ksiądz Szydło może to ja też , zapewniam mam kwalifikacje .
Odpowiedz
#5
Yamrt! Przy twoim zaangżowaniu w obecnie rządzącym układzie możesz najwyżej liczyć na proboszczostwio w Twojej Parafi...(zdupczyłem? Powinno być parafiii?)
Odpowiedz
#6
Cześć kolego. Wracasz do strzelania ?
Czy tylko wirtualnie na forum ?
Odpowiedz
#7
Z ostatniej chwili!!! Orlen utworzyło wakat w spółce..(specjalnie dla Yamrta, Ciekawe czy się skusi...) "wachociąga". Bo oszczędzić trzeba na drogim "prądziu", a paliwo jakoś trzeba przesyłać-przedmuchiwać.

(10-07-2021, 07:10)sindbad napisał(a): Cześć kolego. Wracasz do strzelania ?
Czy tylko wirtualnie na forum ?
Zainponowałeś mnie Sinbad! Tylko Ty jedyny zadałeś tak destrukcyjnie-uporządkowyjące pytanie. Wiesz, obecnie to może, tak pół, na pół?

Przepraszam Sidbad, że inaczej strzelają, ale strzelają!
https://www.youtube.com/watch?v=d7-25V-lFVk
Odpowiedz
#8
To się nie szczyp, tylko wpadaj na najbliższe zawody.
Odpowiedz
#9
(10-07-2021, 07:11)Safari napisał(a): Przepraszam Sidbad, że inaczej strzelają, ale strzelają!
Idziesz w "ostrą" ? Od nowego roku też "mam zamiar"  Big Grin
ps. Nie sidbad, nie sinbad. Mój nick to " sindbad" Smile
Odpowiedz
#10
Dla wiatrówkarzy Sindbad dla palnej Sidbad Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości