Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] Bushnell Nitro 5-20x44 + Sightron SIII FT
#1
Mam do sprzedania lunety jak w temacie.

Bushnell Nitro 5-20x44
Kupiona u Piotra (buba 1340). Dzięki Jego uprzejmości wklejam link do oryginalnego opisu i zdjęć tutaj. W komplecie jest również oryginalny sunshader i zakrywki typu flip-open. Do tego dokupiłem niski montaż od Mariusza (Do_mar). Wysokość montażu to 11mm od stopki do dolnej krawędzi montowany na szynę na szynę 11mm. Całość kupiona w październiku tego roku. Cena za cały zestaw to 1000 PLN.

Sightron SIII 10-50X60 Field Target
Zgodnie z nazwą wersja FT. Ostrzy od 8 do 50m. Wersja z krzyżem Mil-Hash. Opis (niestety po angielsku) jest tutaj. Kupiłem od Tomka Zataja w 2018 jako nową. Niestety ze względu na moje perturbacje życiowe i przeprowadzki nie mam już faktury ani oryginalnego pudełka. Co w zestawie? Luneta, oryginalne podwyższenie Steyr (niezbędne do FT) i montaż SportsMatch. Do tego quick zoom (dźwignia lekko ukruszona ale spokojnie daje radę) i sunshader od Do_mar'a. Dla zainteresowanych całym zestawem mała niespodzianka Wink . Cena za całość to 3500 PLN

1. Dostawę biorę na siebie. Może to być InPost (preferowany), ale również DPD lub PP. Ewentualnie może być odbiór osobisty na zawodach w Kaletach.
2. Wszystkie dodatki (montaże i podwyższenie) mogę sprzedać osobno, ale dopiero po sprzedaży lunet.
3. Mam trochę problemów ze wstawianiem zdjęć na Forum, dlatego bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt a ja zwrotnie prześlę fotki i odpowiem na wszystkie pytania.
Odpowiedz
#2
Bushnell nieaktualny.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam Sightron III 10x42 Brandon 4 2,024 06-10-2021, 04:41
Ostatni post: Brandon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości