Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla koleżanek/kolegów zaczynających przygodę ze strzelectwem terenowym...
#1
Lightbulb 
Jeżeli jesteś zainteresowana/y strzelectwem terenowym, potrzebujesz wprowadzenia, pomocy w doborze i konfiguracji sprzętu lub po prostu szukasz kompana do wspólnego treningu - chętnie się spotkamy!
Członkowie DGST Beaver działają w całym województwie dolnośląskim (i poza nim), dlatego nie krępuj się i zrób pierwszy krok - napisz w tym wątku lub PW/e-mail...
Wszystkich zapraszamy na naszą Stronę Główną, gdzie prezentujemy relacje z większości zawodów i imprez strzeleckich w których bierzemy udział.
Odpowiedz
#2
Widzę, że wątek idealnie dla mnie Smile
Ja się tutaj na doszkolenie wpisałbym. Jestem z Wołowa czyli mam 45 km do Legnicy oraz 45km do Wrocławia(Liczę strzelnica pneumatyczno/łucznicza na Sępolnie, jeśli ktoś nie zna to chętnie zaprowadzę i pokażę dobrą miejścówkę do strzelania(najlepiej benchrest) plus zrobienia jakiegoś ogniska)
Odpowiedz
#3
Jestem po pierwszym treningu ze Sławkiem i podsumowałbym "BOMBA" super tłumaczył, bardzo dobre porady dawał. Osobiście stwierdzam, że genialnie spędzony czas i super teren do różnych treningów. Pierwsze rzeczy do poprawki znam i planuję nad nimi pracować dalej. Jak ustabilizuje wiatrówkę to mam nadziję, że popracujemy Sławku nad następnymi moimi błędami Wink A za dzisiaj OGROMNE DZIĘKI Big Grin
Jedynie czego mi nie powiedział, to to czy będzie coś ze mnie? Tongue
Odpowiedz
#4
No to gitara , szkoda że do mnie jest kolejna godzina od Sławka mogli byśmy zrobić małe zawody . Ale kto wie może jeszcze kiedyś się uda. W razie co zapraszam.
Odpowiedz
#5
Jestem za Wink następnym razem lub w któryś weekend można pomyśleć. Na pewno na razie muszę opanować krzyż w jednym miejscu, a do tego będzie wymagało dużo pracy od mnie.
Odpowiedz
#6
Super, trenuj Macieju.
Odpowiedz
#7
Oj zazdroszczę, trening z Mistrzem to jest coś, pewnie wiele cennych informacji Ci przekazał. Teraz trening, trening i jeszcze raz trening. Tylko wiesz, musisz się pośpieszyć bo nowy sezon tuż.  Wink
Odpowiedz
#8
To prawda, fajnie razem postrzelaliśmy...
To był bardzo dobrze spędzony czas. Obaj uczyliśmy się FT i nie powiem, nawet wchodziło Smile.
Maciek ma świetne nastawienie do strzelania, a co więcej - ambicji mu nie brakuje. Myślę, że niebawem zacznie robić wyniki.
Koniecznie musimy to gdzieś powtórzyć i umówić się na kolejny trening.
Odpowiedz
#9
(08-20-2019, 09:01)AJU napisał(a): Jeżeli jesteś zainteresowana/y strzelectwem terenowym, potrzebujesz wprowadzenia, pomocy w doborze i konfiguracji sprzętu lub po prostu szukasz kompana do wspólnego treningu - chętnie się spotkamy!
Członkowie DGST Beaver działają w całym województwie dolnośląskim (i poza nim), dlatego nie krępuj się i zrób pierwszy krok - napisz w tym wątku lub PW/e-mail...
Wszystkich zapraszamy na naszą Stronę Główną, gdzie prezentujemy relacje z większości zawodów i imprez strzeleckich w których bierzemy udział.
Witam
Czy sa osoby z okolic Gryfowa Śląskiego,okolic chętne do wspólnych treningów,podzielenia się doświadczeniem.Adrian
Odpowiedz
#10
Witaj.
Jeszcze w zeszłym roku mieszkałem w Zaciszu i miałem tam kompletny tor. Niestety tymczasowo mieszkam w Wielkopolsce ale będę we wakacje w Kałużnej więc jak najbardziej możemy razem postrzelać. Pzdr Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości