Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria kuchenne?
#1
Witajcie!
Przeprowadziłem się do nowego mieszkania i teraz jestem w trakcie dokupowania wszelkich akcesorii do domu, ale głównie potrzebne mi sa akcesoria kuchenne. W związku z czym przeglądam takie portale jak https://terdeals.com/pl/ranking/243/rank...kuchennych czyli różnego rodzaju rankingi by wiedziec czym kierować się przy wyborze. Znacie jakieś sprawdzone sklepy z przydatnymi rzeczami do kuchni? Big Grin
Odpowiedz
#2
Witaj kolego atmorek. Napisz coś więcej o sobie. Gdzie mieszkasz i jaką dyscyplinę strzelecką preferujesz ? Ostra czy raczej pneumatyk, a może czarny proch ?
Odpowiesz na te kilka pytań to może ktoś z nas napisze Tobie gdzie kupuje akcesoria kuchenne. A jeżeli nie strzelasz .... to wybacz chyba Ci się fora popierdoliły  Big Grin
ps. A tak między nami mówiąc (pisząc), serio do kupienia noża, łyżki czy deski do krojenia potrzebne są Ci opinie nieznanych osób z "internetów" ?
Piszesz też, że przeprowdziłeś sie do nowego mieszkania, moja rada zabierz akcesoria kuchenne ze starego mieszkania.Smile
Odpowiedz
#3
No i co ja mogę no nic koleżko sindbadzie z małego s obśmiałem się niczem norka .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości