Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może Anglia ?
#11
Oj dziwne to forum to w nim mi się podoba możesz mówić o wszystkim a żaden koleżka się nie pogniewał . Jak chcecie na podobne tematy to niżej , niżej .......... .
Powróćmy do pierwotnych założeń tematycznych czyli " czy pojedziemy na mistrzostwa świata HFT 1 "
Odpowiedz
#12
Się Wam katolików zachciało ... Każdy fundamentalizm jest szkodliwy, więc szkoda czasu na spory. Anglia faktycznie robi zawody w dniu naszego święta. Dla mnie nie jest to ważne tylko fakt, że w tym okresie spotykamy się w rodzinie, więc żadne wyjazdy nie wchodzą w grę.
Odpowiedz
#13
Ależ możemy to pogodzić! Strzelmy MŚ korespondencyjnie! Radzę bliżej zapoznać się z ideą "E-żołądź". Ilu macie gości przy stole? No niestety absencja będzie skutkowała zerem! Ale zawsze to .... "E-Europa-Żołądź-HFT-Cicha Nigcht-HFT"! Cool   Jedyny taki "Cichy Nocnik"!!! Angel
Odpowiedz
#14
(09-28-2015, 05:18)yamrt napisał(a): Święta zawsze mają dziwny wymiar wartości wyższych .

Krzysiu jajka możemy wziąć ze sobą, koszyk jakiś z kiełbasą też plus butelkę wina Big Grin W sumie te święta to dużo jajek i parę baranów Smiledo wyświęcenia

Z tą Anglią to cool pomysłSmile Zamiast Paryża Ania?Smile
Odpowiedz
#15
No i Jarek Majecha pokazał, że potrafi Wink Jako jedyny z Polskiej ekipy stanął na podium ! Trzecie miejsce w sprężynach !
Odpowiedz
#16
Chłop ma u mnie beczkę piwa motywacja tak była z mojej strony .
Dał radę .
Odpowiedz
#17
Moc była z nim! Smile
Odpowiedz
#18
To w barwach jakiego kraju startował...np. Adik? Undecided
Odpowiedz
#19
A czemu pytasz ?
Odpowiedz
#20
Zapytałem bo jakoś zakodowałem sobie Adika jako najlepszego strzelca z amortyzatora. Zawodów wcześniej nie śledziłem, nawet nie wiedziałem kto z Polaków strzela. Blush Teraz wysiliłem się nieco, poszukałem i nawet linkiem się podzielę. Shy  https://sites.google.com/site/whfta1/res...sults-2016
Brawa dla wszystkich uczestników. Teraz wiem kogo można prosić o lekcję.  Shy
P.S. No to teraz widać, że z podejściem "dziś nie strzelam, za mocno wieje", wyniku się nie zrobi. Smile
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  24.06.2017 - 25.06.2017 BSA International Open - Maldon (Anglia) AJU 30 19,688 06-28-2017, 08:59
Ostatni post: Brandon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości