Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe, stare hobby....
#21
Pakuj manatki i przyjeżdżaj...
Odpowiedz
#22
A masz jakieś fotki tych Twoich rybek? Lipienie, pstrążki...Ja to pstrągi widuję w sklepowych chłodziarkach, a lipieni wcale. Smile
A! Dziękuję, że nazwałeś moje rybki. Karasie... (nie wiedziałem co wyhaczyłem, ale byłem pewny że to nie: płotka, leszcz, okoń) .  Wink
P.S. Pewnie Krzychu rwie sobie włosy z głowy jakie tematy dominują na Naszym forum strzeleckim, dlatego apeluję...strzel fotkę!  Tongue
(A dla Jarka...strzel gościa z półobrotu!) Wink

Sławku! Zaprosiłeś mnie, to ja zapraszam Cię i wszystkich chętnych na karpiowe branie w wyżej wspomnianym miejscu. Cool
Łowiący płaci 20 zl. plus koszty zabranej ryby od kila. Osoba towarzysząca płaci 10 zł za wejście na teren. Toaleta za darmo. Teren do wypoczywania, spacerowania, odpoczywania jest. Restauracja jest. Można sobie grillować. Shy
Odpowiedz
#23
A granaty po ile ? albo inne środki wybuchowe i błagam , błagam tylko mi nie mów , że to kłusownictwo . Cool
Odpowiedz
#24
Były po 9,99 za sztukę! Wink
http://www.biedronka.pl/pl/pelnia-sezonu...ce-granatu
I to żadne kłusownictwo nie jest! Możesz wpylać granaty do woli i łowić, łowić, łowić! Tongue
Odpowiedz
#25
Marcin, tak jak chciałeś:
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
kolejno: kleń, pstrąg i lipień
w tle rzeczka Skora Smile
Odpowiedz
#26
Małe te rybki... Trzeba dużo złowić, żeby się najeść Wink
Odpowiedz
#27
nie jestem smakoszem, rybki wracają do wody Smile
Jarek, awatara zmieniłeś?
Odpowiedz
#28
(05-29-2016, 12:04)AJU napisał(a): Jarek, awatara zmieniłeś?

Ano, wiosna przyszła, więc czas na zmiany Wink
Odpowiedz
#29
Dzięki Sławku za fotki. Rybki są super. Każda warta jednego życzenia i powrotu do wody. Smile
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Nowe figurki na czasie. Safari 12 9,736 10-03-2015, 07:24
Ostatni post: Jaro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości