Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe, stare hobby....
#11
A ja dzisiaj pomoczyłem kija, a nawet dwa.  (koszulę mam prawie jak Zdzichu) Smile
https://goo.gl/photos/ZiAnzHWCx5HmjrRh8 
Odpowiedz
#12
Rozumiem teściowa przybywa trzeba było piranii nałapać do wanny wpuścić ................. .
Obejrzałem zdjęcia uważnie i mam pytanie , czy ilość złapanych ryb  jest wprost proporcjonalna do zjedzonych lodów i czy muszą być to lody truskawkowe ?
Odpowiedz
#13
Ładne karaski...
Wszystkie z gruntu?
Odpowiedz
#14
(05-26-2016, 08:37)yamrt napisał(a): Rozumiem teściowa przybywa trzeba było piranii nałapać do wanny wpuścić ................. .
Obejrzałem zdjęcia uważnie i mam pytanie , czy ilość złapanych ryb  jest wprost proporcjonalna do zjedzonych lodów i czy muszą być to lody truskawkowe ?

W tym pudelku leżakowały sobie robaczki w lodówce. Tylko córka sięgnęła po lody z chłodziarki, a nie z zamrażarki no najadła się...strachu. Tongue

(05-26-2016, 09:06)AJU napisał(a): Ładne karaski...
Wszystkie z gruntu?

Wszyściusieńkie. Brały na czerwonego i na kukurydzę. Spławik zamieniłem na grunt po 1/2 godziny. Czekałem na karpia, ale się nie doczekałem. Jedno niezacięte branie podczas wymiany zanęty i jeden zerwany przypon przy zacinaniu. Shy
Aha. Zerknijcie na miejscówkę. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Byłem tam pierwszy raz. Cool
http://www.milocin.com.pl
Odpowiedz
#15
Super, ja dziś trochę muchę zmoczyłem...
Kilka lipieni i pstrążków, wszytsko poszło do wody Smile
Odpowiedz
#16
Ooo, muchowiec! Czyli nadgarstek ćwiczyłeś. W woderach, czy z brzegu (i jaka to woda była)? Shy
Odpowiedz
#17
Widzę, że nie tylko po lufie,po żaglu ale i po kiju koledzy tu bywają Smile))
Odpowiedz
#18
A tak! Samo życie...po jednym, po dwóch, po przejściach, po zawale, po prośbie, po drodze, po omacku... Wink
Odpowiedz
#19
Tuż obok, ze 100m od domu płynie mała rzeczka - Skora.
Znajdziesz tu kilka dołków...
Dziś akurat z brzegu, na suchą imitację jętki.
W zeszłym roku kupiłem sprzęt muchowy, ale szybko sprzedałem.
Zostały muszki, które fajnie sprawdzają się na standardowym matchu.
Odpowiedz
#20
Wiesz co Sławek? Co tak będziesz pisał...po prostu mnie zaproś! Wink
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Nowe figurki na czasie. Safari 12 9,760 10-03-2015, 07:24
Ostatni post: Jaro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości