Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na tawernie.
#1
Kolejny ban za zwrócenie uwagi, że "podwujnie" w języku ojczystym piszemy "podwójnie". Ten drobny błąd popełnił ZACK. Znajomość pisania w języku ojczystym zanika u "spierdalaczy", w kraju byli "nikim" i takimi pozostali. Jak napisać  poprawnie słowo "podwójnie" to wiedziałem już chyba w 4 klasie "podstawówki". Widać, że Zack zakończył edukację wcześniej.
Odpowiedz
#2
Znam osobiście Pawła / Zack / i uważam, że to fajny facet. Ale na tym forum nie ma już normalnych zasad. Albo jesteś z nimi albo przeciw... Szkoda Sad
Odpowiedz
#3
A co was to obchodzi ? Nie nasz cyrk nie nasze małpy . Big Grin
Odpowiedz
#4
sindbad, pokaż mi ten-tu humor bo inaczej uznam, że miejsce nie "tegens". Rolleyes
Odpowiedz
#5
Do Pawła /Zacka/ nie mam nic, to nie on wlepił mi bana. Marcin -moderujesz ten dział, możesz wywalić, nie będę miał pretensji.
Odpowiedz
#6
(11-30-2015, 11:27)sindbad napisał(a): Kolejny ban za zwrócenie uwagi, że "podwujnie" w języku ojczystym piszemy "podwójnie". Ten drobny błąd popełnił ZACK. Znajomość pisania w języku ojczystym zanika u "spierdalaczy", w kraju byli "nikim" i takimi pozostali. Jak napisać  poprawnie słowo "podwójnie" to wiedziałem już chyba w 4 klasie "podstawówki". Widać, że Zack zakończył edukację wcześniej.

sindbad, nie jarzę. Sad Nie dość, że "ZACKA" zbanowali (o czym uprzejmie poinformowałeś ), to jeszcze ja dostrzegam podjazd pod Jego edukację!?
Gdzie tu nacisk i na jaką informację? I to ma być zabawne? Sad
Odpowiedz
#7
Bana dostałem ja za zwrócenie uwagi Zackowi, że zapomniał języka ojczystego, poprawnej polszczyzny.
Odpowiedz
#8
(12-01-2015, 10:05)sindbad napisał(a): Bana dostałem ja za zwrócenie uwagi Zackowi
Dobrze Ci tak  gdyby to zależało od mojej skromnej osoby dostałbyś podwujnego ... bana .
Odpowiedz
#9
(12-01-2015, 10:05)sindbad napisał(a): Bana dostałem ja za zwrócenie uwagi Zackowi, że zapomniał języka ojczystego, poprawnej polszczyzny.

No no. Powinieneś dostać rangę "Weteran banowy", albo "Mistrz bana". W skali "dojo" lub "budo" (sztuki walki bez walki), to Ty masz już "2-gi ban"! sindbad, jak "wchodzisz do gry" po absencji to komentują..."he! banowy"?! Wink
A, że Cię lubię to masz ode mnie dedykację "Oj będzie ban!" Angel
https://www.youtube.com/watch?v=EEBpyB3k9Uc
Odpowiedz
#10
Dziękuję !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości