Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na tawernie.
#11
Popieram Wniosek kolegi Safari Wink
Odpowiedz
#12
To nie ta tawerna a szkoda bo byłem tam prawie od początku .
Co do Pawła "Zack " to jest porządny gość .
Odpowiedz
#13
Jak już pisałem, do Zacka nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu nie znam go. A to że zwróciłem mu uwagę na pisownię...... . Po prostu już tak mam.
Odpowiedz
#14
(12-03-2015, 05:46)sindbad napisał(a): Jak już pisałem, do Zacka nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu nie znam go. A to że zwróciłem mu uwagę na pisownię...... . Po prostu już tak mam.

https://www.youtube.com/watch?v=Zy5f87-kI8c  Wink
Odpowiedz
#15
Powiedzcie mi co wy macie z ta tawerna? bo ja już nie jestem w stanie tego pojąc... rozeszły się drogi i koniec.. polubownie bądź nie no ludzie... niech sobie robia co chcą mówia co chcą wiemy jaka jest nasza prawda jej sie trzymamy. super maja swoje podwórko my mamy swoje i tyle. będziemy tak za każdym razem pisać jak ktoś tam dostanie bana albo coś? wiecie jaka jest sytuacja i i ze my na nich i oni na nas są cięci... podlewanie oliwy do ognia... po polało po swędziało zostanie blizna i minie wszystko ale rozdrapywanie tego w kółko już porostu jest meczące. i nie stoję tu po stronie tawerny! ale po co pytam sie?
Odpowiedz
#16
Misza nie rozumiesz, ale to nie Twoja wina. Paweł2171 jak i ja zaczynaliśmy naszą przygodę z wiatrówkami na e-tawernie. Ja znacznie później. Był tam świetny klimat i super ludzie. Za czasem się to wykruszyło, niestety. To było parę lat naszego życia, więc nam ich żal. Tyle i tylko tyle.

Dziś zostało tam wiele moich postów dotyczących testów nowego sprzętu, które zostawiam, by mogli z nich korzystać kolejni maniacy strzelectwa terenowego Wink

Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytania...
Odpowiedz
#17
Spoko Jarek rozumiem. Ale teraz tworzymy cos nowego, swojego i twoja wiedza jak i Pawła jest bardzo potrzebna. tak wiec podzielcie sie nia na naszym forum, a co do wspomnień to wydaje mi się ze warto wspominać dobre! a nie te które przysporzyły nam problemów!
Odpowiedz
#18
I tu się z Tobą zgadzam Wink
Odpowiedz
#19
Tak... Wink
https://www.youtube.com/watch?v=AARwanc0JVA
Odpowiedz
#20
To tylko pokaz. W realu Monk Master zakończyłby tę walkę w 30 sekund Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości