Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śrut, drut i inny napier...
#71
Poczekaj Marcin jak u nas ktoś 'policzy' ile ołowiu zostawiamy w lesie. W Niemczech masz OBOWIĄZEK wywieźć z lasu WSZYSTKO to co wystrzelili.
Ostatnio z Krzysiem Kowalczykiem liczyliśmy: pięć kilogramów ołowiu w sezon zostaje w Kaletach !!
Ile w Mikstacie ?
Odpowiedz
#72
https://www.youtube.com/watch?v=QBjJQAdlX_Q  
I co o tym myślicie  ?
Odpowiedz
#73
Kiedy kupowałem mojego Daystate dostałem dwie lub trzy - dziś juz nie pamiętam, minęło osiem lat - puszki śrutu Daystate. Coś jak ten AA z filmu. Latał niesamowicie. Co z tego Sad Kiedy się skończył chciałem dokupić ale cena 8 € mnie ostudziła (zwykły Exact kosztował wówczas 20-22 PLN). Kiedy zwiedzaliśmy Bohumin mówiono, że śruty 'markowe' produkuje się tak samo tylko precyzyjniej sortuje przed pakowaniem.
Moim zdaniem ten 'cudowny' śrut AA to nic innego jak nasz stary, dobry, umyty, przeważony i nasmarowany Exact. Swoją drogą wyniki żadnego z nich z imadła na 25 metrów nie powalają....
Odpowiedz
#74
Prawie wszędzie śrut AA wypada lepiej niż Exact.
Kiedyś czytałem, że jest to wynikiem wyższych norm kontrolnych narzuconych przez AA. Niestety, ten śrut jest droższy i u nas ciężko dostępny.
Odpowiedz
#75
Ja bym się nad tym raczej nie doktoryzował... Strzelamy z tego co jest pewne, niewytłuczone w transporcie i regularnie dostępne.
A test z filmu - no cóż, wiatr hulał aż miło Smile - i słowa kolesia na koniec testu też są ważne - określił on, że "ten a ten" śrut w jego karabinku lata najlepiej...
Odpowiedz
#76
I całe szczęście że nie znam angielskiego przynajmniej śpię spokojnie jak nie pracuję .
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny śrut zantara 12 6,660 03-20-2020, 10:41
Ostatni post: yamrt
  Śrut JSB - serial AJU 2 2,864 11-08-2016, 06:44
Ostatni post: AJU
  Śrut Express MarcinMM 47 31,934 10-11-2016, 06:45
Ostatni post: hydro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości