Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka jest najskuteczniejsza sztuka samoobrony?
#11
Uszy to sprawa indywidualna to jak trenować boks i nie nosić ochraniacze na zęby. Ale uwierz mi 90% trenujacych ma to porostu w nosie lub nawet chce żeby było widać że się kulają. Wracając do aikido. I to mówię z doświadczenia. Żadna sztuka walki która nie ma żadnej formy konfrontacji trenujacych elementów w prawdziwej formie np sparingu nadaje się co najwyżej na wycior do armaty. To jak trenować boks tylko poprzez walkę z cieniem, wszystko się zmienia gdy nagle pada cios
Odpowiedz
#12
Miałem okazję widzieć na żywo konfrontację gościa, który miał czarny pas w jakieś tam odmianie Kungfu i naszego mistrza Aikido. Żaden cios nie kopnięcie nie dotarło do celu... Nie mam pojęcia jak by to wyglądało w walce z np. bokserem.
Dzisiejsze Aikido to faktycznie bardziej pokaz akrobacyjnych rzutów, ale tradycyjne polegało na szybkim łamaniu stawów, jeszcze przed obaleniem przeciwnika.
Odpowiedz
#13
Jestem gotów przyjąć każde wyzwanie od baletmistrzów aikido. HEHE
Najgorsze to fałszywe uczycie bezpieczeństwa jakie dają takie wytrenowane sekwencje tylko że w realu nie ma sekwencji plus dochodzi adrenalina itp. itd.
7 lat stałem na angielskich bramkach między innymi w najgorszych spelunach Coventry i Birmingham i uwierz mi tego typu rzeczy nie maja prawa bytu w prawdziwej konfrontacji. Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz
#14
(03-30-2016, 01:18)T83 napisał(a): 7 lat stałem na angielskich bramkach między innymi w najgorszych spelunach Coventry i Birmingham
To byłeś ten zły czy ten dobry ?
A powracając do tematu preferuję pałkę teleskopową albo nogę od telewizora Orion . "Bejsbola " nie wolno a nogi od telewizora ustawodawca nie przedział .
Odpowiedz
#15
Hehe dobrze gada wódki mu dać.
Odpowiedz
#16
(03-30-2016, 02:54)yamrt napisał(a): A powracając do tematu preferuję pałkę teleskopową albo nogę od telewizora Orion . "Bejsbola " nie wolno a nogi od telewizora ustawodawca nie przedział .

Zapomniałeś o kole od hydrantu zamiast kastetu Wink W czasach, gdy mieszkałem w Wołominie nie ruszałem się bez tego...

(03-30-2016, 01:18)T83 napisał(a): Jestem gotów przyjąć każde wyzwanie od baletmistrzów aikido. HEHE
Najgorsze to fałszywe uczycie bezpieczeństwa jakie dają takie wytrenowane sekwencje tylko że w realu nie ma sekwencji plus dochodzi adrenalina itp. itd.
7 lat stałem na angielskich bramkach między innymi w najgorszych spelunach Coventry i Birmingham i uwierz mi tego typu rzeczy nie maja prawa bytu w prawdziwej konfrontacji. Ale to tylko moje zdanie.

Tomek, nie jestem pewien swojej racji odnośnie AIKIDO, więc poszukałem czegoś na YOUTUBE.
Walka nie wygląda fascynująco i nie znam jej formuły, ale ładnych rzutów tam nie ma.

Odpowiedz
#17
Kastet -też może być Smile
Odpowiedz
#18
Z całym szacunkiem ale ten gość niby mma to chyba jakiś przebrany kelner. Żadna sztuka walki która nie ma formy prawdziwego sparingu (z przeciwnikiem ktory naprawde chce nas trafic)nie ma prawa sprawdzać się w rzeczywistości. Koniec kropka .

Podtrzymuje to co napisałem przyjmuje każde wyzwanie od teatrzyku kukielek. Sparuje kilka razy w miesiącu jeden więcej nie zrobi różnicy.

Podtrzymuje to co napisałem przyjmuje każde wyzwanie od teatrzyku kukielek. Sparuje kilka razy w miesiącu jeden więcej nie zrobi różnicy.
Odpowiedz
#19
Kolego Tomasz bo jak by jakaś  trzaskana miała być to ja nigdy nie odmawiam ale ze względu na wiek robimy tak Ty wchodzisz pierwszy a ja dobijam i obstawiam  boki .
Ty formę strzelecka szlifuj konkurencja odskoczyła Brandon , Safari , AjU o mistrzu Majesze nie wspomnę a Ty dekoncentrujesz się i zajmujesz pierdołami .Do roboty . Shy
Odpowiedz
#20
Tomek, gdzie masz
(03-30-2016, 06:16)T83 napisał(a): Sparuje kilka razy w miesiącu jeden więcej nie zrobi różnicy.

Tomek, gdzie masz miejscówkę i w jakiej formule ? Może kiedyś spróbujemy ?
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cisza taka jest.......... yamrt 23 15,258 03-21-2016, 10:20
Ostatni post: yamrt

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości