Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja Stalingrad
#21
Big Grin 
A, tak liczyłem na spotkanie z Wami. Sad
A co to, twardzielom bobrowym ząbki powypadały, futerko wyliniało, że na "Obronę Stalingradu " się nie stawili.   Sad  Pogoda  w Moszczenicy dopisała, nawet słoneczko wyjrzało.  Smile A, może lufy zardzewiały? Sad Rada jest jedna, więcej strzelać, a śrut napierkować. Big Grin

 Nie wierzę, że te pare kropelek porannego deszczyka mogło Was zatrzymać w betach, a może rano peniuar małżonce się rozchylił?  https://www.google.pl/search?q=peniuar+c...DNEQsAQIGg No niewiem, co Wam mogło zaszkodzić, że Was w Moszczenicy zabrakło.


Ekstra edykacja dla Was  Big Grin https://www.youtube.com/watch?v=y5WHlDpfMO8   To ja emeryt, Wam dedykuję. WinkPieszczochy  Big Grin

Safari, Ty się w obowiązkach motywatora obcyndalasz. Angry Big Grin
Odpowiedz
#22
Zdzisłąwie, jeszcze nadrobimy co nieco Smile
Odpowiedz
#23
Zdzisławie powiem Ci tylko jedno mietki nie jestem ale ........... kamienie co to je niby mam rozpierdieliły mi  całe plany na ten tydzień .
Jedyna dobra wiadomość to tak ( oczywiście zalecił to lekarz ) pij piwo i siedź w wannie a zła to ......... . że nie lubię piwa a i  z wanną mam pewien kłopot .
Odpowiedz
#24
Wink 
Krzychu, to Ty jesteś usprawiedliwiony. Znam ten ból, sama byłam matką. Trzy razy zaszłem (zachodzą kobiety) i raz urodziłem (szczawiana). Kto tego nie doświadczył, ten nie wie jak, to jest jak się chodzi po ścianach. Krzychu, spróbuj ogrzewać podbrzusze i okolice nerek poduszką elektryczną (ciepło działa rozkurczowo i ból mija albo przynajmniej znacznie słabnie) zmiast siedzieć w wannie z gorącą woda i tracić siły (po tak długiej kąpieli nie miałem sił, ledwo trzymałem się na nogach).
Kolkę miałem w czsach kiedy na osiedlu były kłopoty z dostawą wody, a ponadto, to irytujące osłabienie zmusiło mnie do uruchomienia szarych komórek i wtedy właśnie wpadłem na pomysł z poduszką elektryczną. Po takim nagrzewaniu zszedł mi kamień. Piwo smaczniejsze niż fitolizyna. Wink
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Operacja stalingrad joker 8 3,429 02-16-2021, 11:26
Ostatni post: PawelW
  [29.03.2020] Operacja Cytadela - Wielki Finał Ligi Zimowej 2019/2020 Megabos 1 2,136 03-08-2020, 10:30
Ostatni post: joker
  [03.03.2019] "Operacja Cytadela" Zakończenie Ligi Zimowej Megabos 5 5,169 02-27-2019, 09:10
Ostatni post: Megabos
  "Operacja Cytadela" - 25.03.2018. Zakończenie ligi zimowej WSST. mazgier 27 22,274 03-26-2018, 09:35
Ostatni post: sindbad
  Stalingrad 03.2018 AJU 5 4,928 03-15-2018, 12:08
Ostatni post: zantara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości