Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Politycznie, gorąco, ale kulturalnie.
#61
Cytat:Jak to jest ze dzieciaki widzą i rozumieją jak jest naprawdę A starzy dalej albo w jedną albo w drugą chwałą pod niebiosa ?

Tomku, tak jest bo tego młodego człowieka żywią, opierają  i utrzymują Mamusia i tatuś więc gada co chce. Z wiekiem i odpowiedzialnością włącza się mechanizm 'mama to w dupie'. Decyduje żołądek stąd sukces 500+.
Uderzające jest dla mnie jedno: w krajach zachodnich dzieci bardzo wcześnie zaczynają się uniezależniać od rodziców. Podejmują drobne prace by mieć na kieszonkowe, wcześnie wyprowadzają się z domu i próbują choć częściowo żyć na własny rachunek. U nas nadal 30-latek na garnuszku rodziców to niemal norma....niestety.
Odpowiedz
#62
Rośnie nam nowa kasta polityków zawodowych tak to widzę .
Odpowiedz
#63
Brzydzę się polityką Krzysiu tylko naprawdę nie rozumiem jak można chwalić jednych lub drugich jak różni ich od siebie tylko to że celują w innych wyborców . Jedni i drudzy sikają na nas ciepłym moczem.
Odpowiedz
#64
Ale wielu ludzi lubi ciepły prysznic.... możesz go opluć a on będzie mówił, że deszcz pada.
Odpowiedz
#65
No to jest jakiś argument Smile
A na poważnie jak długo ktoś ma świadomość tego co oni Wszyscy z nami robią ale wybiera to czy tamto jak najbardziej to rozumiem . Koszula zawsze bliższa ciału. Ja tylko pojąć nie mogę że w tej bitwie zwolennicy jednych jak i drugich mówią o swoich idolach jak by byli super ekstra i w ogóle .
A doskonale wiemy że obie strony mają swoim koncie sprawy przed trybunał.
Odpowiedz
#66
Ale obie strony łączy jeden cel: KORYTO !!
Odpowiedz
#67
AMEN !!!
Odpowiedz
#68
Informuję ,że dysponuję wolnymi miejscami na przejazd na zawody w Zieleńcu . Man tylko jedno pytanie mianowicie czy w Zieleńcu jest lądowisko dla helikopterów ? bo dzięki uprzejmości p. marszałka mam do dyspozycji helikopter Sokół na cały czas trwania zawodów .
Mam również nadzieje , ze będzie to ostatni lot nad kukułczym gniazdem tych tanich linii lotniczych .
Ale jak by co chętnych zapraszam do zapisów .
Odpowiedz
#69
No i po hejhopterze Big Grin
Odpowiedz
#70
Rysiek teraz będzie mógł dysponować  flota a z tego co wiem zna się na odlotach . Ponoć razem z Makiem praktykowali  .......................... Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości