Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Politycznie, gorąco, ale kulturalnie.
#71
Cytat:No i po hejhopterze
Ty się nie bój - będzie nastepny
Dzisiaj księgowy klienta - budżetówka - mnie uświadomił, że od stycznia koszty działalności szkoły wzrosną o ok. 70%: podwyżki dla nauczycieli, podniesieni płacy minimalnej i związanych z nią składek, prąd etc. etc. a samorządom zabierają 1% z PIT'u
Odpowiedz
#72
Spoko, damy radę, osobiście od 6 lat nie dostałem nawet 5,00 PLN podwyżki pensji Rolleyes
I żyję, można? Można!
Odpowiedz
#73
Taa, a najważniejsze jak boli wszystkich ten niesamowity koszt podniesienia pensji, przecież ludzie żyją powietrzem, nie maja żadnych aspiracji, planów, marzeń, perspektyw.
Ale powoli się to zmienia, spokojnie Piotrze, wszystko idzie jak na razie w dobrym kierunku, Ukraińcy niedługo wyjadą na zachód, pensje pójdą w górę bo zacznie się prawdziwa walka o pracownika Smile Teraz już mamy rynek pracownika, a miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej, bo nie chcę całego życia w CZ spędzić (ale jeszcze dużo się musi zmienić w Polandii żebym wrócił) Smile
Odpowiedz
#74
Patrzcie chłop pojechał na prawdziwe wakacje,ciepła czysta woda, słońce i po raz pierwszy optymizm z chłopa wypływa aż się dobrze robi na sercu . Brawo Damian.
Piotrek widzisz czego Ci trzeba? Jedź na wakacje ale takie prawdziwe wrócisz i od razu rzucisz robotę i odnajdziesz nową a nie tak wciąż marudzisz.
Odpowiedz
#75
Pewnie bym tak zrobił gdybym był miętka fryta, ale ja walczę do upadłego Tongue
Odpowiedz
#76
Nie chwalący się ostatni raz byłem/bylismy na wakacjach w 2008 roku. Przereklamowane !!
Odpowiedz
#77
(08-09-2019, 05:27)PawelW napisał(a): Nie chwalący się ostatni raz byłem/bylismy na wakacjach w 2008 roku. Przereklamowane !!
No, tak właśnie zbudujemy, w końcu, drugą Japonię Rolleyes
Odpowiedz
#78
Ja Wam dam Japonię . Trzeba pracować żeby żyć a nie żyć żeby pracować .
Odpowiedz
#79
Jeżeli to prawda, ze pieniądz rodzi pieniądz....to moje są chyba bezpłodne Smile
Odpowiedz
#80
(08-10-2019, 06:51)PawelW napisał(a): to moje są chyba bezpłodne Smile
A nie Twoje pieniądze są zabezpieczone przez prezesa NBP i zamierzają pracować w dwóch wieżach . Taka chwilowa antykoncepcja .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości