Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kużwa...
#1
https://www.facebook.com/kolakowskidariu...848194909/
Odpowiedz
#2
Ale jaja!!!  Dodgy
"Przecież to jest religia pokoju! Heart Wszyscy (tu siedzący normalni islamiści) się zgadzamy, że kobietą wstęp wzbroniony, a za grzech dekapitacja (najlepiej nie islamistę) lub ukamienowanie...przecież to normalne! Nie jesteśmy radykalni! Taka religia. A religia...iber alles!!!"  Cry
P.S. Islamiści to jakiś taki bezgrzeszny ludek albo hermetyczny. Mało jakoś się słyszy o karach ostatecznych w swoich szeregach. Wyznawcy innych religii podejmują często problem egzekwowania kar wyznawanej religii w stosunku do niewierzących. Ci jednak nie maja takich dylematów.  Undecided
Odpowiedz
#3
Myślałem co tu napisać ale nie mam słów. Mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie pora na czyny.
Odpowiedz
#4
Ha! Dotarło do mnie ("Wiki" potwierdza), że jest różnica między muzułmaninem, a islamistą! Exclamation I tu jest klucz. Muzułmanin to wierzący, a islamista to fanatyk! Exclamation Exclamation Exclamation
Odpowiedz
#5
Marcin muzułmanie to najbardziej zakłamani ludzie świata . Piłem kiedyś napój alkoholowy no ........wódkę piłem i zakanszałem szynka wieprzowa konserwową (kolską o kuźwa jaka dobra była ) . Piję , zakanszam odwaga rośnie to pytam tego poganiacza wielbłądów czy on tak możne ( nie w trosce o jego grzechy a ot żeby więcej dla mnie zostało ) a on mi na to , że w Polsce Allach nie widzi i prawdopodobnie tego Allach w Polsce nie ma .
Katolicy nie są nic lepsi od poganiaczy dromaderów w sobotę pija ( wiecie co .......) wracają do domu grzmocą ( pięściami ) własne babsko bo zupa pomidorowa przesolona w niedziele skucha , konfesjonał modły błagalne przeprosiny ................. do następnej soboty . A w następna sobotę wracają do domu w stanie ................. i cykl się zamyka .
Odpowiedz
#6
Krzysiek! Dobrze zacząłeś, ale...odjechałeś! Confused
Odpowiedz
#7
Kraje, które zgadzają się na przyjęcie muzułmanów zmierzają ku własnej zagładzie Sad
Odpowiedz
#8
Marcinku nie odjechałem tylko nie dokończyłem . Uważam , że największe spustoszenie w głowach przeciętnych obywateli sieje religia a właściwe kolesie,kapłani urzędujący w swoich mniejszych czy większych piramidach . To oni mówią weź bombę a w perspektywie sto dziewic czeka to oni mówią przyjdź do konfesjonału a będzie ci wybaczone a jak babę znów obijesz to my ci znów wybaczymy .
Odpowiedz
#9
AMEN!!!
Odpowiedz
#10
(03-10-2016, 09:57)yamrt napisał(a): a jak babę znów obijesz to my ci znów wybaczymy .

A jak się baby nie bije to jej wątroba gnije Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości