Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reputacja.
#11
Widzisz Marcin na reputację trzeba sobie zasłużyć, tak jak ja na e-tawernie Big Grin A zasłużony jestem jak nie wiem co. Wybacz kolego, wśród Bobrów nie ma niestety kowala, który "wykuje" figurkę z Twoim nickiem. A ja się tego "dosłużyłem" na Twoim forum !!!
Odpowiedz
#12
Czemu wszyscy chcą tylko minusy dla siebie i pozostałych  Huh
Odpowiedz
#13
No dobra, to ja poproszę +1000+ Blush
Odpowiedz
#14
Darek, masz rację. Na reputację na Tawernie ciężko pracowałeś Tongue Ja nie zamierzam iść tą drogą. Chociaż na krawat pewnie kiedyś zasłużę Wink
Odpowiedz
#15
(10-01-2015, 05:12)Wisior napisał(a): Darek, masz rację. Na reputację na Tawernie ciężko pracowałeś Tongue Ja nie zamierzam iść tą drogą. Chociaż na krawat pewnie kiedyś zasłużę Wink

Ooo, tu się nie zgadzam. Na półroczną eksterminację wcale nie pracowałem ciężko. Ot kilka rubasznych linków. Rolleyes Że niby twarde-ostre zasady luzackiego forum? Cool
Odpowiedz
#16
Marcin, twoja obecność na Tawernie to zupełnie inna historia. Po twoich pierwszych postach niektórzy wzięli cię za kolejne wcielenie Dany108 Big Grin  Niemniej namieszałeś trochę i sam bym ci w tamtym czasie wlepił długi krawat, gdybym mógł. Było, minęło Tongue

edit: To topik o reputacji na forum Bobrów. Dla tych, co nie cierpią Tawerny zakładam nowy Wink
Odpowiedz
#17
Właśnie. Czy Safari w owym czasie był granatem rozrywającym  wszystko jeszcze mocniej niż "zaistniała okoliczność", czy cienkim wezwaniem do opamiętania? Zastanawiające jest, że odbierano mnie jako jakiegoś wichrzyciela  wewnętrznego. Czy ktoś dopuszczał, że to może jest jakiś obserwator z zewnątrz (którym byłem) ? Byłem przypadkowym widzem teatru, który rozgrywał się, i "waliło" mnie o co poszło. Bo jak moim wzrokiem ogarnąć, to nastąpiła rozpierducha i rozmieniono większe dobro na mniejsze w imię "wyższych wartości".  Huh  A wynikiem tego, czego się obawiałem jest sytuacja dzisiejsza. Komu się podoba ten łapka do góry!!!
Słucham Ziemkiewicza (audiobooki) i wiem dla czego mi leży.  Bo czuję, że czasami trzeba poświęcić coś mniejszego dla wygrania czegoś większego, a nie wszystko albo nic! Cool
Odpowiedz
#18
Temat chyba dotyczy czegoś innego ? Odnośnie reputacji to można sporo zmienić...
Odpowiedz
#19
Thumbs Up 
Coś mi się wydaje, że żeby uzyskać punkt w reputacji, to wystarcz, że ktoś wciśnie pole "dodaj punkt reputacji". Smile
Odpowiedz
#20
(10-01-2015, 10:02)safari napisał(a): ktoś wciśnie pole "dodaj punkt reputacji". Smile
Fakt ............ jak by co to pisz na PW.
Za pięć zł + Vat mogę wszystko Big Grin
PS. "youtub" płatny ma być i co teraz .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości