Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruksela
#21
Piszcie dalej a jeszcze przed północą kominiarze na kwadrat Wam wpadną . Jak by co to paczki Wam do więźnia słać będę ale na wiosnę pod cela to słabe jest .
Odpowiedz
#22
Że ktoś "mocny" bezpośrednio to czyta, w to wątpię. No ale "drużyna Bobra" już zdążyła zasłynąć i ma fanów pt. "uprzejmie donoszę". Undecided
P.S. A gdyby tak ten..."wodorek", to na kolec nam Exact!!! Tongue
Odpowiedz
#23
(03-22-2016, 09:28)yamrt napisał(a): . Jak by co to paczki Wam do więźnia słać będę

Obiecujesz ??
Odpowiedz
#24
(03-22-2016, 09:38)Jaro napisał(a):
(03-22-2016, 09:28)yamrt napisał(a): . Jak by co to paczki Wam do więźnia słać będę

Obiecujesz ??

Krzysiek miał na myśli faktury.(albo dużo faktur w paczkach) Dodgy
Odpowiedz
#25
Nie wiem czy dobrze słyszałem ale cosik mi się dzisiaj w radiu o uszy obiło, że niby Polski "rząd" ogłosił, że z powodu obecnie zaistniałej sytuacji nie może wywiązać się z obietnicy przyjęcia emigrantów,
Ktoś coś o tym wie?

A co do łatwości produkcji materiałów wybuchowych to niestety domowym sposobem z łatwo dostępnych składników można "przyrządzić " więcej niebezpiecznych materiałów a nadtlenek wodoru tu dzież zwany perhydrolem (30%) można kupić bez żadnego problemu, do tego "upichcić" to może byle talibek ;/
Odpowiedz
#26
A co sądzicie o tym ?

https://www.facebook.com/winnp/videos/1566491563661449/
Odpowiedz
#27
Ja sądzę...Jarek jaja se robisz? (no tak, Wielkanoc) Lubisz zadawać pytania retoryczne. Dodgy
Frau Merkelwerker pomyliła epoki. Na kolec nam tylu niewolników, kiedy niewolnictwo zniesione!!!  Dodgy (Kto tu jest moderatorem? A, ja. To spoko). Angel
Odpowiedz
#28
ups Smile
Odpowiedz
#29
Jest jak jest. Ale ja się zapytowuję, czy jest na sali wróżbita lub inny jasnowidz, który podpowie co będzie dalej?!!! Mogę nawet ufundować nagrodę (czteropak Wink ) dla najbardziej spełniającej się "przepowiedni".
Odpowiedz
#30
Będzie dobrze, abo będzie źle...
Powyżej spełniające się w 50% Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości