Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finlandia
#1
Policja w Finlandii ma poczucie humoru Wink

Odpowiedz
#2
Nie pomyślałeś że może na fińskich łobuzów to działa?
Wszyscy wiemy - wystawiona ręka naszych rodzimych raczej niepowstrzyma...

Inny kraj inne obyczaje.
Podobnie zawsze zastanawiam się dlaczego np w Szwajcarii w lesie nie znajdziesz żadnego śmiecia.
U nas znajdziesz wszystko Sad
Odpowiedz
#3
Sławek, nie wiem jak to może działać na fińskich łobuzów, ale na imigrantów, których tyle tam zjechało z pewnością nie zadziała...
Co do obyczajów jakie panują w innych krajach to zupełnie inna sprawa. Np. w Tunezji śmieci leżą całymi hałdami na bocznych ulicach, a tubylcy siedzą sobie na krawężnikach i ten smród im nie przeszkadza. My uciekliśmy stamtąd natychmiast.
Z innej beczki na Cyprze każdy mężczyzna po krótkiej służbie wojskowej / jest obowiązkowa / dostaje do domu mundur i broń wraz z amunicją. Zapytałem się tubylca czy się nie obawiają, że ktoś kogoś postrzeli... Odpowiedział, że tam od pokoleń 95% facetów jest myśliwymi, więc broń mają od dziecka. Ot, taka tradycja. Wyobrażasz sobie taka u nas ?
Odpowiedz
#4
Masz rację, co kraj to obyczaj.
P.s. Tam na Cyprze to (z dziada pradziada) chyba tylko na kozy polują... Smile
Odpowiedz
#5
Mają tam sporo terenów leśnych. Ale okresy, gdy wolno polować są bardzo krótkie. Na jakie zwierzęta to nie wiem. Ja tam tylko koty widziałem Wink
Odpowiedz
#6
Same koty... wiesz, gdy 95% populacji facetów poluje, to niewiele zostaje zwierza w knieji...
Ale w sumie na bezrybiu i kot ryba Smile
Odpowiedz
#7
Na początku myślałem, że to następny pastisz "Gwiezdnych Wojen". Smile  
Ten filmik powinien mieć tytuł "Czy da pani zeta na koszyk?" Wink
Odpowiedz
#8
Żeby nie było... Przykład jak by pomogło szkolenie z Finlandii ....

https://www.facebook.com/100010730620684...879812698/
Odpowiedz
#9
Kobieta ani razu nie użyła tego wymownego gestu ręką/rękami/torebką (wg filmiku) Smile
W skandynawii może by pomogło...
Podsumowując - podałeś zły przykład...
Odpowiedz
#10
Chyba żartujesz ....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości