Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] HW98 + system zamknietej sprężyny ala Dębowy
#11
(03-21-2016, 09:48)yamrt napisał(a): Po świętach 3 04

(03-22-2016, 12:14)AJU napisał(a): Gdzie znajdę linki do rejestracji na tą imprezę?
Szukam na beżowym i jakoś zawodów z  tą datą nie widzę...

Pozdrawiam!
Aju

Pewnie około niedzieli/poniedziałku pojawi się ogłoszenie z linkiem rejestracyjnym najpierw na forum wsststrzelec.pl, a po niedługo potem na beżowym.
Odpowiedz
#12
Kurcze, w niedzielę będę na MŚ w Bydgoszczy Sad Ale i tak jeszcze muszę w końcu przygotować sprzęt na sezon. Robi się cieplej, więc już niebawem....
Odpowiedz
#13
Hej uciekać z mojego wątku.
Łobuzy!!!
Odpowiedz
#14
W twoim stanie zdrowia, masz tylko pół (grzeczny chłopcze). Cool
Odpowiedz
#15
Marcin pragnę tylko nieśmiało przypomnieć , że "chłopcze" wyzdrowieje a wtedy to będzie wielka ucieczka .
Tomasz ja nie zanieczyszczam twojego tematu to oni twoja konkurencja i jak by co Ty ich goń za ta defekacje twojego tematu .
Odpowiedz
#16
Liczę na to, że Tomek nabył już tyle "angielskiej flegmy", że takie docinki puszcza mimo uszu lub czeka na rozwój wydarzeń w pubie. Smile
P.S. Nie było zamiarem robić żadnej "norkowej roboty". ("Miodowe Lata") Angel
Odpowiedz
#17
Marcin, spoko.
Jak coś to łapiem Tomka w pół/pasie i jest nasz... Tongue
Odpowiedz
#18
Tak jest! Na najbliższych zawodach żadnej taryfy ulgowej. Żadnych pół klęczących, pół stojących, ani półleżących! Cool
No,...ani półleżących, to już Krzysiek niech się wypowie. Blush
Odpowiedz
#19
(03-22-2016, 07:37)T83 napisał(a): Hej uciekać z mojego wątku.
Łobuzy!!!

Napisz zgłoszenie do moderatora, bo się jak widać uchyla od swoich obowiązków Wink
Odpowiedz
#20
Normalnie pastwią się nad umęczonym.
Ale ok przyjdzie na Was pora, i rozumiem musicie dać upust w tym ciężkim dla Was okresie kryzysu wieku średniego i trochę dalej w niektórych przypadkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości