Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening. Obserwacje i wnioski.
Marcin potrafi strzelać,na treningu w Mikstacie wykrzesamy z niego ukryte talenty.
Odpowiedz
Tak panowie, Marcin wie że strzelam seriami po 10. Strzeliłem 10 śrutów w kierunku tarczy...ja wiem że ostatnio pudłuję, ale nie tak! Big Grin Sam się zdziwiłem jak podszedłem do tarczy. Inaczej głowy bym wam nie zawracał. Wygląda na to, że huta jeszcze poczeka na moje HW. Ciekawa rzecz...czy wiecie że wraz z obciążaniem przodu karabinka przestrzeliny będą lądować odpowiednio niżej (przynajmniej w springach). Pcp-y też możecie popróbować, a może już jesteście po testach?

(07-17-2017, 10:19)AJU napisał(a): Mi to wyglada na 8 strzałów.
P. S. Chyba nie zerujesz sie ze stoliczka...
P. S2. Po co wogóle ten stoliczek???

Nie zeruję. Wiadomo że zerować się trzeba z postawy z której najczęściej się strzela. Stoliczek jest wymuszony terenem i stabilnością (mógłbym klęknąć, stanąć, ale nie poleżę, "zielostan" przesłania).
Odpowiedz
I znów nic nie wygrałem  ! lipa !!! Sick Tylko na cholerkę Ci ten stoliczek ? strzelaj z palika .
Odpowiedz
(07-18-2017, 05:34)yamrt napisał(a): I znów nic nie wygrałem  ! lipa !!! Sick Tylko na cholerkę Ci ten stoliczek ? strzelaj z palika .

A to było tak...1. Wszyscy we wsi wiedzo, że mi sprężyna brzęczała (podobno za bardzo zeszlifowałem prowadnicę). 2. Do tego miałem energię w okolicy maksa zawodów, a krążą plotki że HW wyciska 15J, a potem mocniej kopie. 3. Było też sprawdzanie strzałów z uchem i bez. 4. Z przesłoną oka lewego i bez. 5. Z obciążeniem na lufę.

ad.1. Zmieniłem na inną i nie brzęczy (tak mi się wydaje).
ad,2. Uciąłem wszystkie dwie sprężyny za jednym podejściem...i tu trochę żałuję bo ta różnica w kopie nie jest bardzo wyczuwalna, a i celność jakoś nie powala.
ad.3. Za mało czasu-strzałów naprzemiennych żeby takie niuanse skomentować.
ad.4. Nie wiem czy lepiej, czy gorzej ale wydaje się że przysłona powinna być biała (wszelkie kolorki jakby obciążały wzrok).
ad.5. Gdyby nie te odskoki i obniżone skupienie, to może warto? Jeszcze sprawa do testów.
No i na koniec śrut Crosman Premier 4.51g. W moim wchodzi ciasno do portu, ale potrafi się skupić. Ciekawe jak lata (22m to żadne latanie). Ciekawe, że tymczasem wymiotło go ze sklepów.
P.S. Właśnie zauważyłem, że mam postrzelone chrono... Confused Tył blachy ryśnięty i plastik pęknięty (dobrze, że był podklejony taśmą bo bym pogubił) . Dodatkowo jednego wkręta klapki nie mogę z powrotem wkręcić. No, ale od czego jest klej i taśma klejąca...?  Idea Ważne, że działa. Smile
Odpowiedz
Jak tu trenować jak CAŁY DZIEŃ PADA!!!!
Odpowiedz
A.....  Sławek ma zadaszony taras  Angel
Odpowiedz
Ha! Ma nawet szopę w pobliżu, w której są przeciągi, ale nic nie mówił o przeciekach!  No Tomaszu, rozbierając tytuł wyszło...odpada, pada, padam z nóg!  Wink

(09-23-2017, 06:34)sindbad napisał(a): A.....  Sławek ma zadaszony taras  Angel

I myślisz, że z tego dachu będzie mu lepiej? Wink

Osobiście to najpierw muszę oczyścić lufę z kurzu i pająków! Ma ktoś śrut marki Kirby lub chociaż Zelmer? Blush
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry trening to podstawa joker 27 15,299 03-29-2020, 09:56
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości