Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe figurki na czasie.
#1
Thumbs Up 
Wcześniejsze posty natchnęły mnie. Jak ktoś chce zrobić zawody o wysokiej uzyskanej punktacji, to może skorzystać z figurek które już leżą,  jak stoją ! Jak na przykład: figurka NFZ ! Dopiszecie dalsze? Wink
Odpowiedz
#2
ZUS, MF, NIK, sejm, senat, nie- rząd, krrit- to ci od abonamentu, policja-to ci od przydzielania zezwoleń na broń,tawerna, chomiki..... i długo jeszcze tak można.
Odpowiedz
#3
Właśnie! I coś tak myślę, że tego "na stronie nie uraczysz", a u Mammutowicza...myślę, że szansa by była!  Cool

Właśnie! I coś tak myślę, że tego "na stronie nie uraczysz", a u Mammutowicza-Hefajstosa...myślę, że szansa by była!  Cool
Odpowiedz
#4
Hefajstosa a ten to kto i co on zrobił dla HFT 1 . Huh
Odpowiedz
#5
(09-28-2015, 08:46)yamrt napisał(a): Hefajstosa a ten to kto i co on zrobił dla HFT 1 . Huh

A, czemu od razu HFT1 ? To jakaś formuła lepsza od HFT 2 ? Zrobił, zrobił! Kto chciał to pyknął w to co zrobił. Gdyby nie zrobił, to inni nie wiedzieliby nawet, że coś takiego można zrobić! Tongue
Odpowiedz
#6
No nie ogarnij się kolego jak mityczna postać mogła zrobić coś w co można pyknąć to tak jak bym mógł wleźć do nieba po drabinie Jakubowej  sie nie da .
Czemu HFT 1 ot taka prowokacja . Blush
Odpowiedz
#7
Chyba profanacja Big Grin miało być.
Odpowiedz
#8
Do tej listy należy dopisać jeszcze kilka instytucji, ale się powstrzymam Smile
Odpowiedz
#9
Wy tylko tak instytucjonalnie. Żaden nie chce zafundować popiersia teściowej ?! Cool
Odpowiedz
#10
Ty Ona mnie dziś nawiedziła w sensie przybył w odwiedziny .
Jakiś klub miłośników teściowej ?
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe, stare hobby.... Jaro 28 18,814 05-29-2016, 03:38
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości