Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitań ciąg dalszy
Dziękuję Brandon za wsparcie. Napewno zapytam w razie pytań ;-) No i czekam na hasło o ustawce w lasku po powrocie z Mistrzostw Wink
Sindbad -> wybrałem 4,5 mm jeśli chodzi o Rotex RM8 Varmint.
Odpowiedz
No, witaj Maćku. 
Widzę, że "dojrzałeś" do forum z czego się cieszę. Teraz "pakuj" się z Elliottem i do Zieleńca, dwójce będzie raźniej. 
Z tym mentorem to przesadziłeś Big Grin 
P.S. Blachy są od tego aby do nich strzelać Tongue
Odpowiedz
No Maciej - Brandon ma rację ;-)
Ja nigdy nie byłem na zawodach i traktuje najbliższe jako zapoznanie i zdobycie pierwszego doświadczenia. Wynik dla mnie na obecną chwilę nie ma żadnego kompletnie znaczenia. Tylko pomęczyć doświadczonych kolegów i uzyskać jakże cenne wskazówki. Napewno pojadę do Zieleńca i może nawet wystartuje jeśli zdążę jeszcze sobie opisać jakoś trajektorię mojej wiatrówki, a przede wszystkim coś poćwiczyć jeśli chodzi o poszczególne postawy.
Macie może jakieś dobre materiały? Video? Zdjęcia?
Coś tam znalazłem ale nie zawiele....
Jeśli coś możecie podrzucić - linki - to będę wdzięczny za pomoc i wsparcie ;-)
Z góry dziękuję
Odpowiedz
Cześć Elliott. Poważnie myślę nad wyjazdem do Zieleńca. Też nigdy nie byłem na takich zawodach. W sumie, to niedawno dowiedziałen się, że takie są organizowane, a trochę już latek ubyło. W samych zawodach udziału nie wezmę, no chyba, że popykam trochę poza klasyfikacją, jeżeli będzie taka możliwość. Myślę, że temat do ustalenia. Zapraszamy z Brandonem do Wrocławia na strzelnicę.
Odpowiedz
(07-31-2018, 09:54)el.maciej napisał(a): W samych zawodach udziału nie wezmę,

A dla czego ?  z badan statystycznych wynika , że nowicjusze zawsze mają szczęście  ............... Sławek powiedz coś w tym temacie   Wink
Odpowiedz
Strzelanie na zawodach jest fajne, ale stawianie toru to jest to co nas wszystkich jara! Big Grin
Odpowiedz
Później będziecie mówić, że nowy stanął na pudle, bo miał szczęście... O tym rozstawianiu, to coś Brandon wspominał, to chyba jakiś ciężki temat. Pewnie latanie po krzakach jeżyn z gumowym młotkiem. Na rozstawianie nie wiem czy się załapię, ale posprzątać mogę, żeby nie było.
Odpowiedz
No ja też teraz dopiero się dowiedziałem o zawodach od Brandona na forum. W każdym razie chcę się przejechać i też temat decyzji czy z boku popatrzeć i postrzelać poza konkurencją, czy wystartować zostawiam na później.
Najpierw to strzelać się trzeba nauczyć ;-)
No a na strzelnicę we Wrocławiu - czekam tylko na hasło od was i jedziemy ;-)
Odpowiedz
Panowie młodzi adepci sztuki strzeleckiej. Kończmy te krygowanie w sprawie startu w zawodach. Jeśli znacie drugą część jedenastego przykazania, posiadacie karabinek poniżej 17 J i będziecie trzeźwi, to spełnicie wszystkie wymogi do startu. Jak mnie chcecie przebić skromnością skoro na pierwszych zawodach strzelałem z Hatsana z otwartych? Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości