Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne żarty.
#11
No niestety Darku i najgorsze że raczej to się nie zmieni.
Odpowiedz
#12
Wolne żarty - dziś w nocy śpimy krócej!
A z drugiej strony - dłuższy dzień, więcej można na zewnątrz porobić i postrzelać dłużej Wink
Odpowiedz
#13
Wolny żarcik Big Grin


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#14
Znalezione w sieci.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
Na plaży mąż i żona i nikogo więcej a naszła ich ochota na sex .Mąż zabrał się ostro do roboty ale w pewnym momencie zachciało mu się siku już chciał wyjąć ale przypomniał sobie że na plaży grasuje szybki lopez,i bzyka wszystko co się da, pomyślał że wyjmie małego i wsadzi palca to lopez nie zdąży jak pomyślał tak zrobił wyjął małego i włożył palca ale lopezowi w dupę.
Odpowiedz
#16
Zasłyszane od Wojciecha Sumlińskiego:
Matka Boska była też przeciw "gender"..."Jezus malusieńki leży wśród stajenki, płacze z zimna nie dała mu matula sukienki..." Cool  (portek nie miała)
Lepiej być, czy mieć...?
Lepiej mieć świnię, niż być świnią! Cool
Odpowiedz
#17
Kochajmy teściowe, czyli "carpie bijem". Angel


Dostałem zlecenie. Nie, nie musiałem nikogo sprzątnąć. Wystarczyło dostarczyć sprawunki świąteczne wg listy teściówki. A stało na tej liście tak...6 szt. filet karp dębski. Niby takie zamówienie na stoisku wcześniej złożyła. Wiem , że wszyscy milickiego wyczekują, że podobno najsmaczniejszy, ale jak teściówka wymyśliła dębskiego to może jeszcze smaczniejsza bestia jest. No to ja na wskazanym stoisku wyczekuję swojej szczęśliwej chwili i...ruskojęzycznego  odpuściłem... Poczekałem na panią com ją bardziej rozumiał ( i tak oboje wyglądali jak majtki ze szkutra prosto z połowu...gumiaki, sztormiaki i takie tam...) No to ja się zapytuję, czy ten karp aby na pewno dębski? Konsternacja...Bo wie pani, ja takie zleceniae-zamówienie mam. Teściówka ponoć takie cuś zamówiła. Aaa! Odpowiada kobieta. Filet tak, zamówienie było, ale dębski, dębski,...Dębski to nasz pracownik jest! Smile  Aha, może i tak... Blush
Odpowiedz
#18
No i przerobiłeś Dębskiego na fileta?
No brawo, nie spodziewałem się po koledze Shy
Odpowiedz
#19
Teściowa .......................... współczuje gdybyś potrzebował pogonić cholerę służę radą i pomocą .
Odpowiedz
#20
Pewien muzułmanin miał dwie żony. Młodszej przypadło w udziale noszenie wody. Miała już tego dosyć, zatem pewnego dnia mówi do starszej żony:
- Ja już tak długo noszę wodę, mam dość. Kręgosłup mi dolega, ręce bolą... Chodź, namówimy męża, żeby kupił osła!
- O nie, moja droga. Chcesz - idź i namawiaj sama. Kiedy ja nosiłam wodę, poskarżyłam się i zaproponowałam kupno osła, to przyprowadził ciebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości