Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry "PeCeP" na początek.
#21
Ale się zapędziliśmy. To miał być karabinek na początek. Hw 100 jest drogi jak pies (rasowy i rzadki okaz Wink ). MPR z regulacja stopki i baki też pachnie profeską. A dlaczego nie S400F classic? Kosztuje połowę mniej od wyżej wspomnianych i też nie ma regulacji stopki i baki jak HW100.
P.S. A z czego wcześniej strzelał sindbad i dlaczego zmienił na Steyera?
Odpowiedz
#22
A jak najbardziej s 400 przecież w MPR jest ten sam system !!
A dlaczego Sindbad .............. to niech Ci sam odpowie . A nie pamiętasz jak się strzela sztajerem ?
Odpowiedz
#23
Nowego S400 kupisz za 2150zł za takie pieniadze w grudniu zamawiałem ten karabinek dla kolegi odsprzedaż na beżowym nową osade za 300zł,na zamówienie zrobisz osade za 600 zł lepszą od MPRa albo kup HW100 tutaj http://www.sportwaffen-schneider.de/prod...cts_id/752 ,przeróbka na 16J około 200 zł.Możesz kupić w pl nowego HW100 16J ale i tak trzeba odchudzać zbijak żeby jakoś to w miare strzelało.
Odpowiedz
#24
Marcinie czy jesteś pewien , że s 400 będzie lepsze  od MPR czy może występują jeszcze inne różnice niż osada miałem , mam obydwa te karabinki i coś mi się wydaje , że jest troszkę inaczej .
Hw 100 czego to ludzie nie robili z tym karabinem ............. jestem ciekaw czy jesteś w stanie odróżnić w teście porównawczym który na lekki a który ciężki zbijak .
Jedyna zmiana w Hw 100 która bym zrobił to było to wyprowadzenie regulacji prędkości na zewnątrz . Ten karabin nie był i nie będzie sztajerem , waltherem dominatorem i Aa ev 2  ale daje radę .
Odpowiedz
#25
(04-17-2016, 12:09)yamrt napisał(a): Marcinie czy jesteś pewien , że s 400 będzie lepsze  od MPR czy może występują jeszcze inne różnice niż osada miałem , mam obydwa te karabinki i coś mi się wydaje , że jest troszkę inaczej .
Hw 100 czego to ludzie nie robili z tym karabinem ............. jestem ciekaw czy jesteś w stanie odróżnić w teście porównawczym który na lekki a który ciężki zbijak .
Jedyna zmiana w Hw 100 która bym zrobił to było to wyprowadzenie regulacji prędkości na zewnątrz . Ten karabin nie był i nie będzie sztajerem , waltherem dominatorem i Aa ev 2  ale daje radę .

Miałem w rękach MPRa osada fajna,karabinki różnia sie małymi niansami np jezykiem spustu ale zwykły S400 i MPR sa bez regulatora,jak dla mnie troche duza roznica cenowa z ta osade,miałem okazje postrzelac z HW100 16J z normalnym zbijakiem i różnica jak dla mnie byla wyrazna tylko w cyklu strzału  ale na tarczy było dobrze.
Odpowiedz
#26
i różnica jak dla mnie byla wyrazna tylko w cyklu strzału  ale na tarczy było dobrze.
to po co przepłacać i kombinować można i to frajda dla właściciela .
Powracając do S 400 czyli nie tylko osada a spust , kartusz separator i na końcu osada tak się składa i to złośliwie , że w naszym hobby wszystko kosztuje ale czemu tyle .
Cena w dniu dzisiejszym MPR-a jest kosmiczna i w niczym usprawiedliwiona i zdaje sie karabin ten ma już następce .
Regulator w s 400 jak masz taką fantazje to czemu nie ale po co  jak od 160 bara do 110 masz 45 do 50 stabilnych strzałów z odchyłkami +/_2 m/s przynajmniej ja tak mam ,miałem .
S 400 to lekki składny i przede wszystkim celny karabinek a która wersję wybierać ............. ?
Odpowiedz
#27
MPR ma lepszą osadę i to bez dwóch zdań, ale tak wysoka cena dyskwalifikuje ten karabinek Sad

Mijają lata, a S400 nie ma sobie równych w zestawieniu najlepsza cena - najlepsza jakość.
Irytował mnie tylko sposób ładowania. Preferuję odkręcane kartusze, by chodzić z karabinkiem, celem jego "dopowietrzenia".
Odpowiedz
#28
No k*** masakra. Co wy robicie? Posiadacze Waltherów i Steyerów polecają S400. Aż tak nie lubicie Marcina ? Co On Wam zrobił ? Dlaczego sami nie strzelacie z tych karabinków ?

Marcinie tak na serio: S400 to sprzęt "entry level" do HFT1 (MarcinMM u nas miał i widziałem to w akcji). Jeżeli myślisz poważnie o HFT1 wybierz coś z półki wyżej. Nie masz pieniędzy ? To poczekaj, odłóż, powoli, nie śpiesz się. Większość miała S400 jako pierwszy karabinek, jakoś dziwnym trafem się go pozbyła (albo ma i nie używa). Czy będzie to Walther, Steyer, FWB czy inne coś (a jak bardzo chcesz AA, to może FTP900?)... ale przemyśl sprawę z 5 razy i najlepiej nie słuchaj nikogo z nas.
Odpowiedz
#29
Wyraźnie powiedział , że chce wydać z dwa ,trzy tysiące a nie 8-10   Smile . Masz racje niech dozbiera i kupi............. slawie  Big Grin Big Grin .
Odpowiedz
#30
To ja protestuję! Po ostatnim poście Orlika odnoszę wrażenie, że w "tym" sporcie jest wielka niesprawiedliwość dziejowa. 
Powinno wyć więcej podziałów na kategorie. Jak można ścigać się "maluchem" z Ferrari?!  Shy A na początku wszyscy (zwłaszcza ci z wypaśnym arsenałem) podpuszczają "to nie karabinek tylko strzelec "d""! Sad
Proponuję dodatkowe rozgraniczenie na posiadaczy:
- regulowanej stopki i baki,
- regulatora ciśnienia (czy jakoś tak),
- z palmrestem,
- i waga.
Lub od razu przyjąć podziały cen w katalogowych:
- do 3000pln,
- do 6000pln,
- i powyżej,
- modele fabryczne i po tuningu.
Czas na "dobrą zmianę"! Tongue
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry trening to podstawa joker 27 15,332 03-29-2020, 09:56
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości