Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry "PeCeP" na początek.
#31
Marcin rób co chcesz i kup co chcesz i to co ci się podoba i nikogo nie słuchaj .Twoja frajda i twoja zabawa a dobra zmianę przemilczę bo słów mi brak .
Odpowiedz
#32
Krzyśkowi pewno Smile chodziło o zmianę związaną z przejściem na pcp.
To nie jest dobra zmiana...
Odpowiedz
#33
(04-17-2016, 09:56)AJU napisał(a): chodziło o zmianę..........
Nie koniecznie Cool
Odpowiedz
#34
(04-17-2016, 07:55)Safari napisał(a): To ja protestuję! Po ostatnim poście Orlika odnoszę wrażenie, że w "tym" sporcie jest wielka niesprawiedliwość dziejowa. 
Powinno wyć więcej podziałów na kategorie. Jak można ścigać się "maluchem" z Ferrari?!  Shy A na początku wszyscy (zwłaszcza ci z wypaśnym arsenałem) podpuszczają "to nie karabinek tylko strzelec "d""! Sad
Proponuję dodatkowe rozgraniczenie na posiadaczy:
- regulowanej stopki i baki,
- regulatora ciśnienia (czy jakoś tak),
- z palmrestem,
- i waga.
Lub od razu przyjąć podziały cen w katalogowych:
- do 3000pln,
- do 6000pln,
- i powyżej,
- modele fabryczne i po tuningu.
Czas na "dobrą zmianę"! Tongue

Gdy prowadzisz malucha to pojeździsz tak szybko jak BMW ? Tu jest tak samo....
S400 to karabinek, który można traktować jak docelowy / wiele osób z tego strzela od początku / lub swoje pierwsze PCP.
Ja sprzedałem, gdyż taki miałem kaprys. W każdym razie nawet mój steyr nie spisywał się lepiej, więc na co przepłacać ?

Wadą tej "budżetówki", przynajmniej w mojej ocenie jest osada. Niby dobra, ale bez regulowanej baki, palmrestu i stopki...
Gdyby wziąć pod uwagę używki to można w takiej cenie kupić Walthera. Warto o tym pomyśleć Wink
Odpowiedz
#35
 kupić Walthera
Jakiego  ? pca przerobionego na pcp z lufą  ......... Są w tej chwili  dwa dobre Walthery do sprzedania i każdy kosztuje ponad pięć .
Odpowiedz
#36
Zdarzały się oferty w granicach 3000 zł. W tym temacie Mariusz W może pomóc...
Odpowiedz
#37
(04-17-2016, 10:00)Safari napisał(a): P.S. A z czego wcześniej strzelał sindbad i dlaczego zmienił na Steyera?

Drogi Marcinie już spieszę z wyjaśnieniem:
Po pierwsze primo "Kto bogatemu zabroni?"  Big Grin Oczywiście żart,  wypłukałem się z kasy jak nigdy. Po drugie primo, S 400 jest karabinem, ze względu na osadę, przeznaczonym do HFT, a chcę wspomóc w  "tarczy" swój rodzimy LOK. Ten Steyer spełnia moje wymagania zarówno w strzelaniu do "papieru" jak i HFT. Pierwsze testy ( tarcza na 10 m i HFT w zakresie od 6,5 do 41 m) pokazały, że mój wybór był trafny, moim zdaniem "ustrzeliłem w sedno celu" z tym wyborem. Wiem, że zestaw do takich strzelań mogłem kupić przynajmniej o kilkaset jewro taniej, ale ......... wróć do "Po pierwsze primo"  Smile Na resztę Twoich pytań przesympatyczny kolego z chęcią odpowiem w Mikstacie.
Odpowiedz
#38
(04-18-2016, 07:14)sindbad napisał(a): Na resztę Twoich pytań przesympatyczny kolego z chęcią odpowiem w Mikstacie.

No i wpadłeś... Marcin ma ich dużo... Big Grin
Odpowiedz
#39
Spoko.... damy radę Wink
Odpowiedz
#40
No zobaczymy z pcp jest tak  s 400 powiano dorzucić do puli punktów jakieś  pięć oczek w odniesieni do sprężyny a sztajer kolejne pięć . Czyli na spokojnie stoisz na pudle  ............ ciekawe czy to działa ??????? W moim przypadku Angel
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry trening to podstawa joker 27 15,332 03-29-2020, 09:56
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości