Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester
#1
To co i jak?
Bo to pora coś szukać, ale aby szukać muszą być konkrety. Rozumiem, ze wszyscy szukają.
A ja mam pytania:
- Sylwester wypada z czwartku na piątek - to ile dni balujemy?
- Sylwester HFT - to czy coś strzelamy?
- bal ma być z organizowany przez hotel/pensjonat czy wystarczy nam sala i sami coś zrobimy?
Odpowiedz
#2
Odstrzelimy jak będą warunki terenowe  , symbolicznie  z dziesięć figurek oczywiście o coś  ............... pucharek , szampan ...... no skrzynka szampana   .
Na reszcie się  nie znam ale będzie fajnie bo .......... z Wami zawsze jest fajnie . Big Grin
Odpowiedz
#3
Wchodzę w ciemno. każda opcja jest OK. I tak będę musiał gdzieś wyjść z domu. A! Przypomniałem sobie. Czym lepsze warunki tym lepiej. Bez przesady. Ciepło, ciepła woda, materac i pościel czysta,  słuchawka z parawanem, tron, wi-fi się wi, i lustro! lustro w ...tam gdzie się przegląda. PS. I balkonik do wyjścia na wdech-wydech  . Smile
Odpowiedz
#4
Sad No to mężu, jak się starasz?!
Ela napisała:
Na ostatnim spotkaniu Beaverów padło : "Sylwester grupowy" . Pytanie tylko gdzie i jak? Rzuciłyśmy hasło " niech żyje bal", zatem ma to być "bal nad bale".Proszę zatem o propozycje, pomysły....
Ja, popytałam tu i tam............ Lądek Zdrój 200 zł od osoby.(plus nocleg Sad )
Odpowiedz
#5
Elu zapodaj proszę więcej informacji...
Odpowiedz
#6
Przepraszam wszystkich, ale okazuje się, że mój własny, osobisty mąż nie dał mi jakichś tam uprawnień i ja nie widziałam wątku/ posta Brandona. 
Lądek Zdrój kawiarnia Zdrojowa, bal 199 zł od osoby. Kudowa Zdrój "Bristol" ul. Okrzei- 210 zł od osoby. Szczegóły, czyli menu itp. podam jutro, nie wiedziałam po prostu czy taka oferta kogoś zainteresuje. 
Pracuję także nad innymi tematami - szczegóły jw.
Naprawdę nie polecam Sylwestra organizowanego "własnym sumptem".
Odpowiedz
#7
Dla tych co nie byli na ostatnim spotkaniu grupy w Mikstacie.
Na spotkaniu padł pomysł  (Krzysiek takowy pomysł rzucił), organizacji wspólnego sylwestra. Pierwotnie pomysł polegał na połączeniu zabawy noworocznej z HFT czyli z zawodami noworocznymi (tu można umieścić zaproszenie na zaprzyjaźnionych forach) forma do ustalenia później. Sylwester HFT fajny pomysł, nie widziałem aby jakaś grupa taki organizowała.
Jednak, jak to w życiu bywa, pomysłów jest już kilka.
Pytanie jaki sylwester nas interesuje jako grupę. Bo to z kolei determinuje szukanie odpowiedniej lokalizacji.
Chcemy wspólnie spędzić sylwester i zrobić noworoczne zawody czy interesuje nas sam sylwester.
Stąd moja propozycja, szybkiego i krótkiego głosowania. Czasu jest mało na szukanie lokalu. Prośba zatem o szybkie głosowanie (do środy 24.00) kto za czym głosuje:
1. Sylwester HFT z zawodami,
2. Bal Sylwestrowy.

Mój pierwszy głos - 1 czyli Sylwester HFT.
Odpowiedz
#8
1. !!
Odpowiedz
#9
Nie będzie nas, pracuję.
Odpowiedz
#10
Wstępnie się rozglądamy. Nie będzie lekko z terminami. Sporo miejsc ma już pełne rezerwacje.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sylwester 2015 Ksywa_Ela 11 9,800 10-06-2015, 08:13
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości